גם כשמתגרשים – שומרים על אחדות המשפחה השאר פרטים ונחזור אליך לעזרה

אודות המשרד

אילן גבע משרד עו"ד בבעלותו ובניהולו של עו"ד ומגשר אילן גבע, עוסק במגוון רחב של תיקים בתחום דיני המשפחה.

בתחום דיני המשפחה המשרד, עורכי דין בתל אביב נותן מענה לעניינים מגוונים החל גירושין, דרך צוואות וירושה, הכנה והגש של מסמכי ייפוי כוח מתמשך והנחיות מקדמיות לאפוטרופוס, והסכמי ממון והסכמי פירוד לאחר גישור וכלה בטיפול בתיקי מזונות בהוצאה לפועל.

בתחום הגירושין, המשרד מייצג בתביעות למזונות ילדים ומזונות אישה (טרום גירושין), אחריות הורית והסדרי שהות (משמורת ילדים והסדרי ראיה), איזון משאבים וכתובה.

מעבר לכך, המשרד מטפל גם בהסכמי ממון והסכמים לחיים משותפים, טיפול בצואות וירושות, אפוטרופסות ותביעות אבהות.

המשרד פועל בשקיפות ובשיתוף פעולה מלא עם לקוחותיו, ועל בסיס מחשבה משפטית פרקטית: חישוב בסיכויים האפשריים להשגת המטרה המשפטית לשמה פנה הלקוח אלינו. ניתן להפנות למשרד עו"ד גבע, כל שאלה בענייני משפחה, כולל מתן ייעוץ משפטי במשרד טרם התחייבות הלקוח להליך, מתוך אמונה כי הדבר הכרחי להצלחת ההליך המשפטי בפועל, הצלחה שתספק ללקוח שקט נפשי, וודאות ויציבות בכל הנוגע למצבו המשפטי.

גם כשמתגרשים – שומרים על אחדות המשפחה השאר פרטים ונחזור אליך לעזרה

דיני משפחה

כולנו חולמים, בבוא היום להקים משפחה משל עצמנו; קרקע יציבה אשר תעניק לנו את התמיכה והעזרה בשעות צרה וכמובן – תעניק לנו נחת. עם זאת, ישנם מצבים משפחתיים מורכבים ביותר הדורשים את סיועו המקצועי של עו"ד דיני משפחה. משרד עורכי דין אילן גבע ישמח לסייע לכם בכל נושא ושאלה , צורו איתנו קשר עוד היום.

גירושין

מעוניינים להיפרד מבן או בת הזוג ולהתגרש? ברצונכם לקבל את מלוא המידע על תהליך כואב זה? כל שעליכם לעשות הוא לפנות אל משרד עורכי דין אילן גבע. עובדיו של משרד זה מתמחים בדיני משפחה ומחזיקים בניסיון רב בניהול תיקי גירושין. כל זאת, תוך סטנדרט עבודה ללא פשרות ובשקיפות מלאה.

מזונות ילדים

אם אתם עומדים במרכזו של הליך גירושין ואינכם מצליחים להגיע לכדי הסכמה לגבי תשלום המזונות לילדים, כל שעליכם לעשות הוא לפנות אל משרד עורכי דין אילן גבע. שיתוף פעולה עם עובדי המשרד יענה בדיוק ובמקצועיות רבה על דרישותיכם.
חברה לשיווק דיגיטלי חברה לשיווק דיגיטלי