צרו קשר עוד היום בטלפון
072-33-80-969

או מלאו פרטיכם
ונחזור אליכם בהקדם:

    אודות

משרד עו"ד אילן גבע, בבעלותו ובניהולו של עו"ד אילן גבע, עוסק במגוון רחב של תיקים בתחום דיני המשפחה.

דיני משפחה
בתחום דיני המשפחה המשרד נותן מענה לעניינים מגוונים החל גירושין, דרך צוואות וירושה, הכנה והגש של מסמכי ייפוי כוח מתמשך והנחיות מקדמיות לאפוטרופוס, והסכמי ממון והסכמי פירוד לאחר גישור וכלה בטיפול בתיקי מזונות בהוצאה לפועל. 
בתחום הגירושין, המשרד מייצג בתביעות למזונות ילדים ומזונות אישה (טרום גירושין), אחריות הורית והסדרי שהות (משמורת ילדים והסדרי ראיה), איזון משאבים וכתובה.
מעבר לכך, המשרד מטפל גם בהסכמי ממון והסכמים לחיים משותפים, טיפול בצואות וירושות, אפורופסות ותביעות אבהות. 

בתיקים בתחום דיני הנזיקין המשרד גובה את שכר הטרחה כאחוזים מהפיצוי הכולל ללא מקדמות, מה שמבטיח ללקוח מינימום עלויות בעת ניהול ההליך, וכן מבטיח ללקוח כי מטרת המשרד היא להבטיח שהלקוח יקבל את הפיצוי המכסימלי המגיע לו עבור הפגיעה ממנה הוא סובל.

כללי
המשרד פועל בשקיפות ובשיתוף פעולה מלא עם לקוחותיו, ועל בסיס מחשבה משפטית פרקטית: חישוב בסיכויים האפשריים להשגת המטרה המשפטית לשמה פנה הלקוח אלינו. ניתן להפנות למשרד עו"ד גבע, כל שאלה בענייני משפחה, כולל מתן ייעוץ משפטי במשרד טרם התחייבות הלקוח להליך, מתוך אמונה כי הדבר הכרחי להצלחת ההליך המשפטי בפועל, הצלחה שתספק ללקוח שקט נפשי, וודאות ויציבות בכל הנוגע למצבו המשפטי.
 
עו"ד אילן גבע
עו"ד אילן גבע

עו"ד אילן גבע, בעל הסמכה מטעם לשכת עורכי הדין בישראל, לצד לימודי המשפטים L.L.B.  לעו"ד אילן גבע גם תואר B.A. בכלכלה ומנהל עסקים. כמו כן הוא מכהן כחבר מן המניין בוועדה למניעת תלונות שווא של שכת עורכי הדין. 

במסגרת המשרד עו"ד אילן גבע מנהל את המחלקה לדיני משפחה.
 
 
עו"ד אילן גבע   |   072-3380969   |   ilan.geva.adv@gmail.com
arrow-left6, arrow-left, left, previous
צרו קשר עוד היום בטלפון 072-33-80-969
או מלאו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם