צרו קשר עוד היום בטלפון
072-33-80-969

או מלאו פרטיכם
ונחזור אליכם בהקדם:

    גירושין עורך דין

ברגע שגמלה בלבכם ההחלטה לסיים את מערכת היחסים ולפתוח בהליך גירושין עורך דין זה האיש הראשון שעליכם לפנות אליו. חיפוש בגוגל יפנה אתכם למאות משרדי עורכי דין בישראל ועליכם לבחור במי שמתאים עבורכם. במשרד עורכי דין אילן גבע, תמצאו עורכי דין שמתמחים בתהליך ובהסכם הגירושין.

 

לא סתם קוראים לזה "תהליך גירושין", זהו באמת תהליך ולא משהו מהיר כמו חיתוך בסכין. בתהליך יש מורכבויות רבות, רגשיות, אוביקטיביות וכלכליות, ולכן בגירושין עורך דין יוכל לסלק עבורכם את רעשי הרקע בדרך אל המטרה שלכם, במיוחד אם מעורבים בגירושין ילדים.

 

ברגע שילדים מעורבים בתהליך המצב הופך למורכב יותר עבור בני הזוג שבדרך להיום "לשעבר". בין אם תרצו בכך ובין אם לאו, במצב כזה יהיה על בני הזוג להישאר בכל מקרה ברמה מסוימת של קשר, במסגרת של הסדרי ראייה והחלטות משותפות על דרך חינוך הילדים. לכן כבר כאן נמליץ לכם לא להיכנס להליך מכוער והשפלת האחר, שכן מי שיסבול מכך לא יהיה רק הצד השני, אלא בעיקר הילדים שלחלוטין אינם אשמים בהחלטת הוריהם. גם אם מדובר בנסיבות פרידה קשות כמו בגידה, בתהליך הגירושין עורך דין ידע לעזור לכם לא לפעול לפי האגו והלב, אלא לפעול בצורה חכמה.


חשוב לזכור שמדובר בתהליך משפטי חושפני במיוחד ורגיש מאוד, שהופך לרגיש עוד יותר כשמעורבים בגירושין ילדים. פנו עוד היום למשרד עורכי דין אילן גבע, שם רמת הרגישות למקרים כאלו לא נופלת מרמת המקצועיות. צוות המשרד ישמח להעמיד את הידע הרב והניסיון שנצבר שם לאורך השנים לרשותכם, לשביעות רצונכם המלאה.

מוזמנים לקרוא בנוסף
מומחה בטיפול תיקי גירושין

כמעט כולם מצפים בכיליון עיניים ליום חתונתם, רבים מתארים את היום הזה כ"היום המאושר בחיי". כמעט אף אחד לא מאחל לעצמו לפתוח בהליך גירושין, וגם אם מדובר באבן שירדה מהלב - לא רבים מגדירים את היום הזה כיום הכי טוב בחיים. גירושין אינה החלטה קלה, ולכן בגירושין עורך דין המומחה בתחום יכול לעזור לפנות את המכשולים שבדרך ולהעניק לכם תהליך פחות קשה ומורכב ממה שחשבתם, אם כי בכל מקרה לא מדובר בהליך פשוט.

 
 
עו"ד אילן גבע   |   072-3380969   |   ilan.geva.adv@gmail.com
arrow-left6, arrow-left, left, previous
צרו קשר עוד היום בטלפון 072-33-80-969
או מלאו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם