צרו קשר עוד היום בטלפון
072-33-80-969

או מלאו פרטיכם
ונחזור אליכם בהקדם:

    דיני גירושין

לכאורה עורך דין שמתמחה בדיני גירושין צריך להציע ללקוחות שלו לפנות להליך גירושין בבית משפט או בבית הדין הרבני, שכן זו הדרך עבורו להרוויח יותר כסף, אך כמו כל מי שמתעסק בגירושין עורך דין טוב יודע, שהדרך הטובה ביותר שבני הזוג יכולים לסיים קשר נישואים ביניהם, הוא באמצעות גירושין בהסכמה. 

כפי שאפשר להבין, הליך גירושין הוא הליך מורכב ולא פשוט, בוודאי לא מבחינה רגשית, ובטוח לא כשמדובר בהליך בו מעורבים ילדים. לכן הרבה פעמים בני הזוג יעדיפו לוותר על ההליך הארוך של גירושין בבית משפט או בבית דין רבני כפי שמאפשרים להם דיני גירושין והם יפנו להליך של גירושין בהסכמה.  

במסגרת הליך זה הם מחליטים ביניהם כיצד לחלק את הרכוש, אלו מזונות ישולמו לילדים, מי ימשיך להחזיק בדירה המשותפת, מי יחזיק בעסק המשותף (במידה וקיים עסק כזה) מי יחזיק ברכב, כיצד יתחלקו הזכויות הסוציאליות של הצדדים (פנסיה, קרן השתלמות וכדומה) ובאופן כללי כיצד יתגבש מסמך הגירושים ביניהם. המסמך ייכתב על ידי עורכי דין שמתמחים בדיני גירושין וייחתם על ידי שני הצדדים. לאחר מכן הוא יקבל תוקף משפטי בבית המשפט. 

חשוב להבהיר, הרצון להגיע לגירושין בהסכמה, נובע לא רק מהסיבה הפשוטה שכל צד רוצה, מסיבותיו שלו או מסיבות משותפות לסיים את הקשר בצורה נעימה וידידותית מבלי לגרום נזקים אחד לשני, אלא גם על מנת שהם יוכלו לקבוע בעצמם את אופי הגירושים ולא יצטרכו להיתלות בגורם חיצוני שיעשה זאת בשבילם.

מוזמנים לקרוא בנוסף
גירושין ודיני משפחה
אומנם בית המשפט יכול לשנות מסמך של גירושין בהסכמה, במידה ומתגלה שהמסמך איננו משרת את הילדים (בית המשפט משמש כנאמן של הילדים בהליך ושומר על האינטרסים שלהם), אך מתוך הנחה שבני הזוג, כהורים, לא ירצו לפגוע באינטרסים של הילדים, סביר להניח שבסופו של דבר, המסמך יקבל את אישורו של בית המשפט.

כאשר הצדדים בוחרים בהליך של גישור, נחסכים מן הצדדים זמן יקר, עלויות גבוהות, כמו כן הם יחסכו לא מעט כאבי ראש שלא נדבר על כל הפגיעה הרגשית שעלולה להיווצר לילדים בהליך זה. 

אם אתם רוצים לדעת עוד על גישור בגירושין וכן כיצד ניתן לשכור מומחה בתחום של גירושין משרד עורכי דין גבע עומד לרשותכם. 

תחום עיסוקי הוא דיני משפחה בלבד ואני מייצג זוגות רבים שפנו דרכי לגירושין בהסכמה, כמו גם בודדים שהחליטו להתגרש תוך כדי תביעות הדדיות בתחומי המזונות, הסדרי השהות וכו'. 

אתם מוזמנים ליצור איתי קשר ואני אשמח לייצג אתכם בכל עת. אתם יכולים לפנות אלי דרך האתר או בטלפון. 

מוזמנים לקרוא בנוסף:
 
עו"ד אילן גבע   |   072-3380969   |   ilan.geva.adv@gmail.com
arrow-left6, arrow-left, left, previous
צרו קשר עוד היום בטלפון 072-33-80-969
או מלאו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם