צרו קשר עוד היום בטלפון
072-33-80-969

או מלאו פרטיכם
ונחזור אליכם בהקדם:

    דיני ירושה צוואות ירושות ועזבונות

הסכם ירושה הוא דבר יחסית פשוט, ברמת העיקרון, כל בן משפחה מוריש את הרכוש, כסף ונכסים שעומדים לרשותו לקרובי משפחתו. במידה ואין צוואה כתובה, הרי שדיני ירושה וצוואה מורים להוריש לבת או בת הזוג וכן לילדים. במידה ויש צוואה, הרי שהולכים על פיה. ניתן לבקש את ביטול הצוואה תוך 14 יום, במידה ולא הוגשה התנגדות הרי שהיא מתקבלת. במקרה ואין צוואה ואין יורשים ברורים (בן או בת זוג, ילדים, הורים), הרי שמתפרסמת הודעה על ירושה, ואז ניתן להגיש בקשה תוך כדי הוכחה להצגת קשר בין הצדדים.

דיני ירושה צוואות ירושות ועזבונות באים להסדיר את כל הנושא, כך שמצד אחד, רצונו של המת יכובד, וצוואתו תתבצע כנדרש, מצד שני, שיהיה ברור שקודם כל בני המשפחה הקרובים אמורים לקבל את מה שמגיע להם. לכן גם אם כותב הצוואה יחליט להוריש הכל לגורם מחוץ למשפחה, הרי שבני המשפחה יכולים להגיש התנגדות ולהוכיח שאכן מגיע להם חלק מהירושה. במידה ואכן הצליחו להוכיח זאת, הם יקבלו. יש לציין שבמקרים מסוימים, בני הזוג קובעים צוואה משותפת ואז ברור שהירושה עוברת לבן או בת הזוג שנותרו בחיים.

לסיום, אם אתם רוצים לדעת עוד על הסכם ירושה ודיני ירושה וצוואה, זה הזמן לפנות אלינו, אנחנו נשמח לעמוד לרשותכם ולהציג בפניכם את כל הפרטים הנדרשים בתחום. משרד עורכי דין גבע ישמח לעמוד לרשותכם בכל עניין ונושא. אתם יכולים לפנות אלינו בטלפון או דרך אתר האינטרנט. 

מוזמנים לקרוא בנוסף:
עריכת צוואות מחיר
אחד הנושאים הרגישים ביותר בעולם המשפט, לא רק הישראלי אלא בכלל, הוא הנושא שקשור לדיני ירושה צוואות ירושות ועזבונות.

זהו נושא רגיש מכל היבט שמסתכלים עליו. מי שאמור לחתום על הצוואות והוא זה שמותיר אחריו את הירושה, הרי שעבורו זה עניין רגיש, גם מבחינה אישית, הרי אף אחד לא רוצה לכתוב צוואה ולחשוב שיום אחד הוא יסתלק מן העולם וגם מבחינה משפחתית, הרי עליו להחליט מה מקבל כל אחד מבני המשפחה. זה עניין רגיש עבור בני המשפחה עצמם, אשר צריכים לקבל את מה שיקירם מוריש להם, ולא פעם הם מגלים שזה פחות ממה שהם ציפו, ויותר גרוע, לא פעם זה מוביל לריבים בינם לבין עצמם, מאחר ויש מי שמקבל יותר או שיש בצוואה אנשים שלא אמורים להיות שם בכלל.
 
עו"ד אילן גבע   |   072-3380969   |   ilan.geva.adv@gmail.com
arrow-left6, arrow-left, left, previous
צרו קשר עוד היום בטלפון 072-33-80-969
או מלאו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם