צרו קשר עוד היום בטלפון
072-33-80-969

או מלאו פרטיכם
ונחזור אליכם בהקדם:

    דמי מזונות ילדים

תיק גירושין ומזונות הוא דבר שמערב המון רגשות, אולם יחד עם זאת, כאשר מדובר בילדים שצריכים לעבור את ההליך הגירושין יחד עם הוריהם, הדבר הופך לקשה עוד יותר ומצריך כוחות נפשיים מאוד איתנים מצד בני הזוג, במיוחד במידה וטובת ילדיהם קודמת להכל. לקבלת ייעוץ בתיקי גירושין ומזונות ילדים, פנו כבר עכשיו למשרד עו"ד אילן גבע, משרד דיני משפחה בעל ניסיון וותק, וביחד נגיע לתוצאות הרצויות.
 
איך קובעים את גובה מזונות הילדים?
בעת גירושין נקבעים דמי מזונות של ילדי בני הזוג המתגרש. כפי שהוזכר, ללא קביעה לגבי הילדים אין בכלל גירושין בעיני בני הזוג. בעת גירושין, גובה מזונות הילדים נקבע על פי מספר קריטריונים כאשר הראשון הוא הצרכים הבסיסיים שיש לילד, ולאחר מכן אף בוחנים את ההוצאות הנוספות שנחשבות בעיני המשפט למותרות. אם יש לכם שאלות נוספות בעניין זה, ואתם רוצים לקבל הערכה כספית לדמי מזונות הילדים, פנו אלינו, עו"ד אילן גבע, המתמקצע בתחום דיני המשפחה.
 
מה עוד כדאי לדעת?
חשוב להדגיש כי בתיק גירושין יש מזונות שמגיעים לילדים, יש מזונות אישה, שהן חלק נפרד ושונה לחלוטין מדמי מזונות ילדים. למה? כי מזונות ילדים הם חובה, ויחד עם זאת, לעיתים האב לא יחויב במזונות אשתו. בית המשפט יפסוק את סכום המזונות ברוב הפעמים על פי קריטריונים ידועים מראש, אך לעיתים יש מצבים שלא כל כך ברור מה צריך להיות גובה מזונות הילדים. 

מוזמנים לקרוא בנוסף
מזונות לילדים

כידוע, תיק גירושין הוא אחד התיקים הקשים ביותר שעורך דין יכול להתעסק בהם. מדוע תיק גירושין נחשב לקשה? מלבד העובדה שבתיק גירושין מתחוללת סערת רגשות עצומה, ניתן לומר כי כאשר תיק הגירושין הוא עם ילדים, מה שחשוב לנו, זוהי טובת הילדים, ונרצה לדאוג לכך שליבם לא יפגע עוד יותר. כאמור, בשל העובדה שמעורבים ילדים בהליך זה דמי מזונות הילדים נקבעים על פי מספר קריטריונים כאשר כמובן יש סכום שהוא מינימאלי ולא ניתן לרדת ממנו. כמו כן, במסגרת תיק הגירושין, על בני הזוג להתחלק באופן שווה בדמי המזונות של הילדים הקטינים שלהם.
 
עו"ד אילן גבע   |   072-3380969   |   ilan.geva.adv@gmail.com
arrow-left6, arrow-left, left, previous
צרו קשר עוד היום בטלפון 072-33-80-969
או מלאו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם