צרו קשר עוד היום בטלפון
072-33-80-969

או מלאו פרטיכם
ונחזור אליכם בהקדם:

    הוצאת צו צוואה


אחד התחומים המורכבים, הכואבים והפחות נעימים הוא ללא ספק התחום אשר עוסק בעיזבונות של קרובי המשפחה לאחר פטירתם. טיפול בסוגיות אלו של צוואות וירושות הם סוגיות מכאיבות, אולם עם זאת לא ניתן להתעלם מהם או לדחותם. חשוב מאוד לדעת לטפל כראוי במקרים של צוואות וירושות שכן טיפול לא מקצועי עשוי לגרום לאובדן של רכוש או כסף. לעו"ד אילן גבע יש את כל הניסיון והידע על מנת לאפשר לכם את קבלת הירושה במהירות וללא תקלות.

מה היא מידת החשיבות של הוצאת צו צוואה? מה הן ההשלכות של אי הוצאתו של צו מסוג זה? איך ניתן לקצר את ההליכים של קבלת הירושה? מה המיוחד ב
עו"ד אילן גבע?
במדינת ישראל ישנם חוקים ונהלים ברורים מאוד בכל הקשור לצוואות וקבלת ירושות. על מנת לקבל את הירושה מקרוב משפחה או מכל אדם או גוף אשר הוריש לכם יש צורך בקבלת צו המורה על כך מטעם בית המשפט. הוצאת צו צוואה זה הוא תהליך בירוקרטי אשר יש לטפל בו במקצועיות על מנת למנוע עיכובים מיותרים.

חשוב מאוד לדעת כי הוצאת צו צוואה וקבלת הירושה בסופו של התהליך תלויה בכך שלא יהיו מתנגדים ומהלך. הווה אומר שלא יהיו עוד קרובי משפחה או גורמים כאלו ואחרים אשר גם הם רואים את עצמם ראויים לקבל את הירושה. עוד גורמים הרואים עצמם ראויים לירושה עשויים לעכב את התהליך. במשרד עורכי דין זה מומחים גם למקרים בהם הלקוח מעוניין לתבוע קבלת ירושה.

עו"ד צוואות? משרד עורכי דין מומחה לשירותכם!
אין לוותר על הטובים ביותר בתחום זה. עו"ד צוואות בעל רקורד עשיר של טיפול במקרים מורכבים ביותר בהצלחה רבה. למשרד עורכי דין זה יש את כל היכולות המקצועיות ואת כל הידע על מנת לטפל בכל תיק. כמו כן משרד עורכי דין זה מקפיד על תודעת שירות גבוהה ביותר, ליווי הלקוח לאורך כל הדרך.

דיני צוואה? מה עוד ניתן למצוא במשרד זה?
מגוון עשיר ורחב של שירותים. בין השאר טיפול בענייני גירושין, טיפול בידועים בציבור, ייצוג בבתי הדין, עריכת הסכמים, תביעות אבהות, דיני צוואה ועוד. אדיבות, אמינות ואחריות.

מוזמנים לקרוא בנוסף
הסכם ירושה
 
עו"ד אילן גבע   |   072-3380969   |   ilan.geva.adv@gmail.com
arrow-left6, arrow-left, left, previous
צרו קשר עוד היום בטלפון 072-33-80-969
או מלאו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם