גם כשמתגרשים – שומרים על אחדות המשפחה השאר פרטים ונחזור אליך לעזרה

עו"ד הסכם ממון

הסכם ממון או הסכם ממון עו"ד

מהו הסכם ממון, האם גם אתם צריכים כזה והאם צריך בהסכם ממון עו"ד? גם אם שם המשפחה שלכם אינו רוטשילד ואתם זוג בתחילת דרכו ללא הרה נכסים, כדאי לכם לערוך הסכם ממון שיאפשר בעתיד חלוקת רכוש צודקת והוגנת, וימנע מחלוקות וסכסוכים עתידיים.

בהסכם ממון, עו"ד טוב ידע להסדיר עבורכם את כל מה שקשור בפן הכלכלי ביחסים בין בני הזוג. הוא כולל את חלוקת הרכוש שנצבר לפני הכניסה לחיי הנישואים וכן כיצד יחולק הרכוש המשותף שנצבר במהלך החיים המשותפים. ניתן לכלול בו גם חלוקת משמורת על הילדים, תשלום המזונות וחלוקת התשלומים הנוספים בין הצדדים. בחוזה קובעים בני הזוג חלוקת רכוש במקרה של פרידה ובכך תורם ליחסים בריאים בין בני הזוג, ללא חששות מכניסתם של אינטרסים כלכליים למערכת היחסים.

שתי אפשרויות להסכם ממון

ישנן שתי אפשרויות להסכם ממון, הראשונה: ניתן לחתום על הסכם יחסי ממון בין בני זוג לפני הנישואים, ואז ניתן לאשר את ההסכם אצל נוטריון או בבית הדין לענייני משפחה. האפשרות השנייה היא זוגות שבוחרים לכרות הסכם שכזה לאחר שבאו בברית הנישואים. במצב זה ניתן לאשר את ההסכם בבית המשפט בלבד באמצעות עורך דין משפחה במרכז שייצג אותם.

לצורך עריכת הסכם ממון, עו"ד טוב ידע כיצד להתאים את ההסכם המתאים עבורכם. לכל זוג צרכים ורגישויות שונות, ולכן כדאי לשבת באופן מקצועי עם עורך דין משפחה במרכז, שיודע להתמודד עם כל הדקויות והמורכבויות של הנושא הרגיש הזה. גם אם כבר כתבתם הסכם ללא סיוע של עורך דין, מומלץ לפנות למשרד עורכי דין אילן גבע, עם המסמך שכתבתם, על מנת שצוות המשרד יוכל לכוון אתכם, להשמיט פסקאות לא רלוונטיות ולהוסיף דברים שלא חשבתם עליהם בכלל.

חשוב לזכור שמדובר במסמך משפטי מקיף ומקצועי שחייב להיות ברור ומותאם לבני הזוג הספציפיים, כדי להימנע ממאבקים משפטיים במקרה של פרידה ולמנוע הוספת כאב על זה שכבר קיים. במקרה של הסכם ממון עו"ד ממשרדנו ידע להתנהל בזהירות, תוך, יכולת גישור וניהול משא ומתן לשביעות רצונכם המלאה. פנו עוד היום למשרד עורכי דין אילן גבע, שינסחו אתכם הסכם שימנע אפשרות לגירושין מכוערים.

גם כשמתגרשים – שומרים על אחדות המשפחה השאר פרטים ונחזור אליך לעזרה

חברה לשיווק דיגיטלי חברה לשיווק דיגיטלי