צרו קשר עוד היום בטלפון
072-33-80-969

או מלאו פרטיכם
ונחזור אליכם בהקדם:

    הסכם ממון עורך דין

הסכם ממון עורך דין יסדיר אתכם את כל מה שקשור בפן הכלכלי ביחסים בין בני הזוג. הוא כולל את חלוקת הרכוש שנצבר לפני הכניסה לחיי הנישואים וכן כיצד יחולק הרכוש המשותף שנצבר במהלך החיים המשותפים. ניתן לכלול בו גם חלוקת משמורת על הילדים, תשלום המזונות וחלוקת התשלומים הנוספים בין הצדדים. בחוזה קובעים בני הזוג חלוקת רכוש במקרה של פרידה ובכך תורם ליחסים בריאים בין בני הזוג, ללא חששות מכניסתם של אינטרסים כלכליים למערכת היחסים.

 

ניתן לחתום על הסכם יחסי ממון בין בני זוג לפני הנישואים, ואז ניתן לאשר את ההסכם אצל נוטריון או בבית הדין לענייני משפחה. זוגות שבוחרים לכרות הסכם שכזה לאחר שבאו בברית הנישואים, יכולים לאשר את ההסכם בבית המשפט בלבד באמצעות עורך דין למשפחה שייצג אותם.

 

עריכת הסכם ממון עורך דין נדרש לצורך כך, מכיוון שמדובר במלאכה עדינה, רגישה ומורכבת, בעלת דקויות רבות, הן מבחינה משפטית והן מבחינה רגשית. לא מדובר בטופס שבלוני שמתאים לכל הזוגות באשר הם ורק צריך לשנות את שמותיהם וחתימתם, אלא במסמך משפטי מקיף ומקצועי שחייב להיות ברור ומותאם לבני הזוג הספציפיים, כדי להימנע ממאבקים משפטיים במקרה של פרידה ולמנוע הוספת כאב על זה שכבר קיים. עורך דין למשפחה כמו במשרד עורכי דין אילן גבע, ידעו להתנהל בזהירות, תוך, יכולת גישור וניהול משא ומתן לשביעות רצונכם המלאה.

 

פנו עוד היום למשרד עורכי דין אילן גבע, שינסחו אתכם הסכם שימנע אפשרות לגירושין מכוערים. במשרדנו מכירים את כל הסוגיות הקשורות בהסכמים שכאלה ונעזור לכם להכין הסכם שניתן יהיה לממש ברגע האמת. הניסיון והבקיאות שלנו מתורגמים לשירות מקצועי, אדיב, אמין ובמלוא הרגישות הראוייה לטיפול בנושא שכזה.

מוזמנים לקרוא בנוסף
ידועים בציבור הסכם ממון

כולנו ראינו סרטי קולנוע וסדרות דרמה או כתבות בעיתון על בני זוג שנפרדו ועכשיו הם צריכים לחלק ביניהם את הווילות והיאכטות שלהם. הדבר יוצר בציבור מצג שווא, שלפיו רק אנשים עשירים צריכים הסכם ממון עורך דין שיתחלק איתם בנתח, אך זהו ממש לא המצב. הסכם יחסי ממון בין בני זוג מומלץ גם לזוגות בתחילת דרכם עם נכסים מעטים, מה שיאפשר בעתיד חלוקת רכוש צודקת והוגנת, ומניעת מחלוקות וסכסוכים עתידיים.

 
 
עו"ד אילן גבע   |   072-3380969   |   ilan.geva.adv@gmail.com
arrow-left6, arrow-left, left, previous
צרו קשר עוד היום בטלפון 072-33-80-969
או מלאו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם