צרו קשר עוד היום בטלפון
072-33-80-969

או מלאו פרטיכם
ונחזור אליכם בהקדם:

    ידועים בציבור הסכם ממון

טעות לחשוב שהסכם ממון מיועד רק לאנשים עשירים ועתירי רכוש. בוודאי שהסכם כזה מתאים להם במיוחד כשאחד הצדדים אחראי לכסף ולרכוש והצד השני מצטרף לכך. אך לידועים בציבור הסכם ממון חשוב גם הוא, גם בתחילת הדרך, מכיוון שבעתיד בני הזוג יכולים לצבור רכוש משותף וכספים רבים והסכם שכזה ימנע סכסוכים עתידיים, ברגע שיהיה קבוע מראש מי מקבל מה.

 

הסכם ממון מסדיר את כל מה שקשור בפן הכלכלי ביחסים בין בני הזוג. הוא כולל את חלוקת הרכוש שנצבר לפני הכניסה לחיי הזוגיות. עבור ידועים בציבור הסכם ממון כולל הבהרות כיצד יחולק הרכוש המשותף שנצבר במהלך החיים המשותפים. ניתן לכלול בו גם חלוקת משמורת על הילדים, תשלום המזונות וחלוקת התשלומים הנוספים בין הצדדים. בהסכם קובעים בני הזוג חלוקת רכוש במקרה של פרידה ובכך תורם ליחסים בריאים בין בני הזוג, ללא חששות מכניסתם של אינטרסים כלכליים למערכת היחסים.

 

בגלל שעבור ידועים בציבור הסכם ממון ועריכתו הם מלאכה עדינה, רגישה ומורכבת, בעלת דקויות רבות, הן מבחינה משפטית והן מבחינה רגשית, כדאי מעוד להיעזר בשירותיו של עו"ד להסכמי ממון. כשאתם זקוקים לחוזה שכזה שאינו משהו שבלוני שפשוט מורידים מהאינטרנט, אל תיקחו סיכונים ופנו מראש לטובים ביותר בתחום. עו"ד אילן גבע יודעי כיצד לבנות עבורכם מסמך משפטי מקיף ומקצועי שחייב להיות ברור ומותאם במיוחד עבורכם, כדי שבעתיד, במקרה של פרידה, תימנעו ממאבקים משפטיים. בגלל שחשובה כאן התנהלות זהירה, יכולת גישור וניהול משא ומתן, מומלץ מאוד להיעזר בשירותיו של עו"ד אילן גבע, בעל ניסיון וידע רב בתחום דיני הידועים בציבור והסכמי הממון.

מוזמנים לקרוא בנוסף
הסכמי זוגיות בין בני זוג מאותו מין

התא המשפחתי של 2017 שונה מאוד מהתא המשפחתי של 1987. אם בעבר הרוב המוחלט של הזוגות בישראל היו מתחתנים תחת חופה וקידושין כדת משה וישראל, היום בני זוג רבים פונים לדרך אחרת שאינה דתית, ומציגים את עצמם כידועים בציבור. אולם בעוד שבמקרה של נישואים ברבנות או במקרה של הכרה בנישואים אזרחיים שבוצעו בחו"ל החוק קובע מה קורה במצב של פירוק התא המשפחתי וכיצד יחולק הרכוש, במקרה של ידועים בציבור הסכם ממון הוא דבר חשוב ולשם כך יש להיעזר בשירותיו של עו"ד להסכמי ממון.

 
 
עו"ד אילן גבע   |   072-3380969   |   ilan.geva.adv@gmail.com
arrow-left6, arrow-left, left, previous
צרו קשר עוד היום בטלפון 072-33-80-969
או מלאו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם