אילן גבע
072-33-80-969
משרד עורכי דין

צרו קשר עוד היום בטלפון
072-33-80-969

או מלאו פרטיכם
ונחזור אליכם בהקדם:

    ייצוג עו"ד לדיני נזיקין

לצורך תביעת נזיקין יש לבקש לפנות אל משרד עורכי דין נזיקין שמתמחה בכך. המשרד יבצע את כל ההליך אשר לפני התביעה וכן במהלכה. בין היתר, הוא יאסוף עדויות וראיות לגבי מהות הפגיעה וכן מהות הנזק שנגרם לתובע, הוא יגבה עדויות ממומחים רפואיים ואחרים אשר יוכיחו שאכן נגרם נזק ויש לו השפעה, וכן הוא ינסה להוכיח שהנזק אשר נגרם משפיע על היכולת של התובע לעבוד בצורה סדירה.

כשפונים לייצוג עו"ד לדיני נזיקין, חשוב לשים לב לכמה נקודות, ראשית, שאכן מדובר בעורך דין אובדן כושר עבודה ודיני נזיקין אשר מתמחה בסוג התיקים דומים לזה שפנינו אליו בעקבותיו, שנית, שיש לו ניסיון ויכולת טיעון גבוהים מול השופט וכן מול המוסדות והרשויות נגד מבקשים להגיש תביעה וכן שעומדים לרשותו מומחים אשר יכולים לספק עדויות מגבות.

הדגשים בייצוג עו"ד לדיני נזיקין
כל משרד עורכי דין נזיקין אשר מקבלים תיק שקשור לנזיקין בגוף ובנפש, החל מנפילה בעבודה וכלה בנפילה או חבלה באזור ציבורי, צריכים להוכיח מספר נקודות: נקודה ראשונה, שאכן יש קשר בין המקרה לנזק. לכאורה זה הדבר הפשוט ביותר להוכיח, הרי אם יש תיעוד, מצולם או אחר, הרי שאפשר להוכיח שאכן הנזק שנגרם לתובע קרה בגלל נפילה בעבודה, בשטח ציבורי או בכל מקום אחר אשר כלפיו הוא מגיש תביעה.

אך בייצוג עו"ד לדיני נזיקין זה לא מספיק להוכיח שהמקרה אכן קרה, אלא שאכן נגרם נזק ויתרה מזו, שהנזק השפיע וגרם לשינוי על התובע. הרבה פעמים אפשר להוכיח שהמקרה קרה, ואכן נגרם נזק, אך ביטוח לאומי, חברת ביטוח או אפילו המקום אותו תובעים, יצליחו להוכיח שהנזק הוא לא ברמה של פגיעה באובדן כושר עבודה, ועל כן מידת הפיצוי שמגיעה לתובע היא נמוכה מזו שהוא תבע.

חברת הביטוח או ביטוח לאומי יכולים להוכיח, שאכן נגרם לתובע נזק ואכן הוא איבד מכושר העבודה שלו, אך הוא עדיין יכול לממש אותו באופן מסוים. צריך לציין, שמדובר על כושר עבודה במקצוע שלו ולא במקצוע אחר, מתוך הנחה, שלא ניתן לבקש מהעובד שיכשיר את עצמו לעבודה אחרת.

משרד עורכי דין נזיקין, מתעסקים כאמור עם שורה ארוכה של תיקים בנושאי נזיקין בגוף ובנפש, לרוב הם יסקרו את המקרים על פי סוג הנזק וכן מי הנתבע. יש מקרים בהם הם ימליצו לתובע לוותר על הליך המשפטי ולפנות לפשרה, מתוך הבנה שמשך זמן התביעה ימנע ממנו ליהנות מהתוצאות שלה. במקרים גבוליים, הם ימליצו אף כן, לקחת את הפשרה ולא ללכת להליך משפטי שבסופו הוא עלול להפסיד. היכולת בייצוג עו"ד לדיני נזיקין, הוא לא רק לעמוד לצד התובע במשפט ולייצג אותו, אלא גם לדעת מתי להציע לו להתפשר.

לסיום, אם אתם מחפשים עורך דין נזיקין במרכז, אתם מוזמנים לפנות אלינו, משרד עורכי דין אילן גבע, בבעלות של עו"ד אילן גבע, עוסק בייצוג במקרים של דיני נזיקין. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ואנחנו נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת. אצלנו במשרד תוכלו למצוא עורך דין אובדן כושר עבודה, דיני נזיקין וצוות משפטי שלם שעומד לרשותכם.  


מוזמנים לקרוא בנוסף
עורך דין לדיני נזיקין
במהלך השנים אנחנו יכולים לראות גידול ניכר במספר התביעות שמוגשות במקרים של נזיקין. מדובר על תביעות אשר מוגשות כנגד רשויות מקומיות, מוסדות ציבוריים, מקומות עבודה ועוד. תביעות אלו מוגשות כשהתובע נאלץ להתמודד עם נזק פיזי או נפשי אשר נגרם לו כתוצאה מאירוע מסוים, נזק אשר גורם לו לאובדן כושר עבודה, טיפולים ממושכים ושינוי משמעותי בשגרת החיים.
 
עו"ד אילן גבע   |   072-3380969   |   ilan.geva.adv@gmail.com
צרו קשר עוד היום בטלפון 072-33-80-969
או מלאו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם
arrow-left6, arrow-left, left, previous