צרו קשר עוד היום בטלפון
072-33-80-969

או מלאו פרטיכם
ונחזור אליכם בהקדם:

    יצוג תאונות דרכים

נפגע תאונת דרכים צריך להתמודד עם השלכות שונות של המקרה, בין אם מדובר בהשלכות פיזיות ונפשיות, בין אם מדובר בהשלכות של מידת הנזק על הרכב בו הוא נהג (במקרה ומדובר בתאונה בין כלי רכב) וכן בהשלכות המשפטיות שמתרחשות אחרי המקרה. כולנו מודעים לעובדה שמדובר בהליך בירוקרטי לא פשוט. לכן חשוב לדאוג לעורך דין שמתמחה ביצוג תאונות דרכים.

כידוע, כל נהג מחזיק ברשותו 3 סוגי ביטוח כשהוא עולה על הכביש. ביטוח חובה אשר המדינה מחייבת אותו לעשות, זה ביטוח שמגן על הולכי רגל ונוסעים אשר עלולים להיפגע ממנו במקרה של תאונה, ביטוח צד ג', ביטוח שמגן עליו מפני מקרים של תאונות על ידי נהגים אחרים וכן ביטוח מקיף שמגן עליהם מפני גניבות או תקלות ברכב.
כל זה נכון לרכב פרטי וגם במקרה שמדובר ברכב חברה, אף על פי שבמקרים כאלה, מי שאחראי על הביטוח זה מקום העבודה והמוטב במקרה של פגיעה ברכב, זו חברת הליסינג שמחכירה אותו לחברה. העובד שנוהג ברכב, הוא המוטב במקרה שהוא נפגע בתאונה.

יצוג תאונות דרכים על ידי עורך דין, מתבצע בדרך כלל מול חברות ביטוח. חברות אלו, לא ימהרו, מן הסתם, לשלם את הפיצויים שמגיעים לנהג במקרה של תאונת דרכים והם ינסו להוכיח את אשמתו או לחילופין, ינסו להוכיח שמידת הנזק שנגרם לו איננו כפי שהוא טוען ועל כן הפיצוי שמגיע לו הוא נמוך. חשוב לומר עוד, שיצוג תאונות דרכים על עורך דין, מתבצע גם מול הרשויות, זאת במקרה ומדובר בתאונה בה יש נפגעים בנפש או ברכוש, ומתבצע הליך משפטי לשלילת רישיונו של המיוצג.

מה עושים עורכי דין תאונות דרכים
כאמור, העבודה העיקרית של עורכי דין תאונות דרכים הוא מול חברות הביטוח. מאחר ומטרת החברות היא להפחית בתשלום הפיצויים שלהן, הן יעשו הכל בשביל להוכיח שהנהג אשם בתאונה או שמידת הנזק שנגרם לו איננו חמור.
בשביל לסתור טענות אלו, ישתמשו עורכי דין ביצוג תאונות דרכים, הן במומחים בתחום התחבורה והן במומחים רפואיים. הראשונים ינסו להוכיח שהתאונה לא נגרמה באשמתו אלא באשמת הצד השני או באשמה חיצונית (תשתיות, מזג אוויר, כלי רכב), ועל כן לא ניתן להטיל עליו את האשמה. המומחים הרפואיים ינסו להוכיח שאכן נגרם לו נזק רפואי שמשפיע עליו. זו יכולה להיות השפעה בתפקוד היומיומי, השפעה באובדן כושר עבודה, וכן במצבים אחרים בחיים.

כמו כן, המומחים הרפואיים יוכיחו שיש למידת הנזק שנגרם על נפגע בתאונת דרכים, עלויות מסוימות. לשם כך עליו לשמור את כל הקבלות והטפסים הרפואיים בשביל להוכיח כמה כסף הוא הוציא עד כה על הטיפול וכן להגיש דוח מסודר, כמה כסף הוא עוד עלול להוציא על טיפולים אלו. זאת כמובן בהמשך להפסד הכספי המצטבר כתוצאה מאובדן כושר עבודה, ימי מחלה וכדומה.

אם אתם מחפשים עורך דין תאונות דרכים במרכז, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר.

משרד עורכי דין אילן גבע, בבעלות עו"ד אילן גבע, מתמחה ביצוג נהגים, הולכי רגל ונוסעים אשר נפגעו במהלך תאונות דרכים. אנחנו מעסיקים צוות מקצועי שמתמחה ביצוג תאונות דרכים בהליכים קדם משפטיים ומשפטיים.
פנו אלינו עוד היום וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית. אנחנו נשמח לקבוע איתכם פגישה בהקדם, על מנת שנוכל לטפל במקרה שלכם כמה שיותר מוקדם.


מוזמנים לקרוא בנוסף
עורך דין תאונות
 
אין ספק שאחד הרגעים הקשים והמטרידים בחייו של כל אדם, הוא השלב בו עליו להתמודד עם השלכות של תאונת דרכים, בוודאי אם הוא זה שנפגע בה.
 
עו"ד אילן גבע   |   072-3380969   |   ilan.geva.adv@gmail.com
arrow-left6, arrow-left, left, previous
צרו קשר עוד היום בטלפון 072-33-80-969
או מלאו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם