צרו קשר עוד היום בטלפון
072-33-80-969

או מלאו פרטיכם
ונחזור אליכם בהקדם:

    מזונות מהבעל

החוק בא לשמור על איכות חייהם של הילדים כפי שזו הייתה טרום ההחלטה לפרק את החבילה. המחוקק רואה את טובת הילדים ואומר שאין זו אשמתם שההורים החליטו להתגרש. החוק קובע תשלום לפי כמות הילדים, גילם ורמת הצרכים שלהם. כך למשל ככל שמספר הילדים רב יותר עולה ההשתתפות של האב בפרנסתם, אך ככל שגילם עולה התשלום יורד, מכיוון שהם זקוקים לפחות דברים מההורים עד שהם יכולים לעמוד בזכות עצמם.

 

אך מה קורה כאשר בני הזוג חיו כידועים בציבור, האם גם כאן ניתן לדרוש מזונות מהבעל? בשנים האחרונות אנו רואים יותר ויותר זוגות שבוחרים בדרך חיים זוכית ללא הסכם דתי או אזרחי, מבלי להבין שכשיגיע היום, אם הוא יגיע, בו יחליטו לפרק את הקשר יהיו לכך השלכות..

 

במקרה כזה יש לכם כתובת אחת והיא עו"ד לידועים בציבור. ללא הסכם קשה להוכיח את קיומה של מערכת היחסים הזוגית ובזמן שצד אחד יטען לחיים משותפים מלאים ממש כמו כל זוג נשוי, הצד השני יכול לטעון טענות אחרות, או לכל מיני הסכמים שנעשו בעל פה והם אינם מתועדים או ממוסמכים.


עו"ד לידועים ציבור ידע לדאוג לאינטרסים של הלקוח, במיוחד כשמדובר במקרה מורכב שבהם לבני הזוג יש ילדים משותפים ואין בעל באופן רשמי כדי לדרוש מזונות מהבעל. אם אתם זקוקים לעוד מידע בנושא, בין אם הגעתם להחלטה על פירוק החבילה ובין אם אתם עדיין מתלבטים, פנו לעו"ד אילן גבע, מומחה לדיני משפחה שמייצגים גם גברים וגם נשים, נשואים או ידועים בציבור. מעבר למקצועיות ואמינות תמצאו כאן רגישות שבעזרתה תוכלו לעבור את התקופה הקשה והסוערת במהירות וללא כאבי ראש מיותרים.

מוזמנים לקרוא בנוסף
עו"ד מזונות

אין כמעט גבר גרוש שלא מתלונן על תשלום המזונות שעליו לשלם לילדיו שבמקרים רבים ממשיכים לגור מהאם. מדוע למעשה משולמים המזונות? אין הכוונה להטיל עול כלכלי על האב, אלא ההחלטה נובעת מההנחה שאם בני הזוג היו ממשיכים לחיות כתא משפחתי, הגבר היה עוזר לפרנס את המשפחה, על אחת כמה וכמה אם משכורתו הייתה ההכנסה העיקרית ואולי אף היחידה. כשבני הזוג מחליטים להתגרש, על שניהם לעזור בפרנסת המשפחה ולדאוג לרווחתם של הילדים, ולכן בכל תיק שעוסק בדיני משפחה - יידרשו מזונות מהבעל.

 
 
עו"ד אילן גבע   |   072-3380969   |   ilan.geva.adv@gmail.com
arrow-left6, arrow-left, left, previous
צרו קשר עוד היום בטלפון 072-33-80-969
או מלאו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם