גם כשמתגרשים – שומרים על אחדות המשפחה השאר פרטים ונחזור אליך לעזרה

משרד עורכי דין גירושין

מהו תהליך גירושין?

תהליך הגירושין הוא תהליך ארוך, סוחט נפשית וכואב. מעבר לסיבוכים והתפלפלויות משפטיות, יש לו השלכות רבות על החיים שלנו גם בעתיד ולפני יציאתנו לדרך החדשה, ועם יש לבני הזוג ילדים, מורכבות הנושא עולה. מכיוון שמדובר בהחלטה כלל לא פשוטה, עליכם לפנות למשרד עורכי דין גירושין שמסייע גם לגברים וגם לנשים. משרד המומחה בתחום יכול לעזור לפנות את המכשולים שבדרך ולהעניק לכם תהליך פחות קשה ומורכב ממה שחשבתם, עד כמה שניתן.

מה עם ילדים בגירושין?

ברגע שילדים מעורבים בתהליך המצב הופך למורכב יותר עבור בני הזוג שבדרך להיום "לשעבר". בין אם תרצו בכך ובין אם לאו, במצב כזה יהיה על בני הזוג להישאר בכל מקרה ברמה מסוימת של קשר. במסגרת התהליך ייפתח תיק מזונות לילדים ואולי גם לאישה, ייקבעו הסדרי ראייה והחלטות משותפות על דרך חינוך הילדים. לכן כדאי לפנות למשרד עורכי דין גירושין, בדיני משפחה עורך דין הוא הכתובת הראשונה שלכם.

עו"ד אילן גבע ימליץ לכם לא להיכנס להליך מכוער ומשפיל מבלי לנסות לנקום או לסגור חשבון עם הצד השני. לא רק הם (וכן, גם אתם) ייפגעו, אלא בעיקר הילדים שלחלוטין אינם אשמים בהחלטתכם.

כשאתם פותחים בהליך הגירושין, כדאי שתדעו שמדובר בהליך משפטי חושפני מאוד ורגיש במיוחד. כשאתם מחפשים משרד עורכי דין גירושין, אנו ממליצים לכם לפנות עוד היום למשרד עו"ד אילן גבע, שם רמת הרגישות למקרים כאלו לא נופלת מרמת המקצועיות. המשרד מייצג בתביעות למזונות ילדים ומזונות אישה, אחריות הורית והסדרי שהות כלומר משמורת ילדים והסדרי ראיה, איזון משאבים, כתובה, תלונות שווא, אלימות במשפחה, וסרבנות גט. צוות המשרד ישמח להעמיד את הידע הרב והניסיון שנצבר שם לאורך השנים לרשותכם, לשביעות רצונכם המלאה.

בדיני משפחה עורך דין טוב מכיר את המורכבויות הרבותה, רגשיות, אלו האוביקטיביות ואלו כלכליות, ולכן הוא יוכל לסלק עבורכם את רעשי הרקע בדרך אל המטרה שלכם, במיוחד אם מעורבים בגירושין ילדים.

גם כשמתגרשים – שומרים על אחדות המשפחה השאר פרטים ונחזור אליך לעזרה

חברה לשיווק דיגיטלי חברה לשיווק דיגיטלי