אילן גבע
072-33-80-969
משרד עורכי דין

צרו קשר עוד היום בטלפון
072-33-80-969

או מלאו פרטיכם
ונחזור אליכם בהקדם:

נשיכת כלב

סעיף 41 לפקודת הנזיקין קובע כי: "בתובענה בשל נזק לגוף שנגרם על ידי כלב, חייב בעליו של הכלב או מי שמחזיק בכלב דרך קבע (להלן – הבעלים) לפצות את הניזוק, ואין נפקא מינה אם היתה או לא היתה התרשלות מצדו של הבעלים"

כלומר, רמת האחריות המוטלת על בעליו של כלב בנוגע למקרים בהם הכלב הזיק לאדם אחר היא חמורה, ולמעשה מוטלת על בעלי הכלב אחריות מוחלטת למעט מקרים חריגים כמו התגרות של הנפגע בכלב בטרם ננשך, או במקרים בהם הנפגע תקף את הכלב או בעליו והכלב התגונן או הגן על בעליו.

ככל וננשכת על ידי כלב, עליך לוודא כי פרטי בעלי הכלב ו/או המחזיק בו ידועים לך, שאחרת לא יהיה את מי לתבוע. יש לפנות לבית החולים לקבלת טיפול, ולוודא שפרטי האירוע פורטו כהלכה בדו"ח הרפואי. כמו כן יש יש לפנות למשטרה ולהגיש תלונה נגד בעלי הכלב או המחזיקים בו, וגם להגיש תלונה למשרד הבריאות, על מנת שזה יבדוק האם הכלב חולה במחלה כמו כלבת.

בשלב זה יש לפנות לעורך דין נזיקין המכיר את הטיפול בתביעות נזיקין הקשורות לנשיכת כלבים. אם הנך בעליו של כלב, חשוב שתדע כי ביכולתך להרחיב את ביטוח הדירה שלכם ולרכוש ביטוח אשר יבטיח אתכם מפני נשיכה של כלבכם, הן בביתכם והן מחוץ לביתכם.

משרדנו עובד מול מומחים רפואיים מהשורה הראשונה בארץ לקבלת חוו"ד רפואיות, המקובלות בבית המשפט ואשר בזכותן לקוחותינו זוכים לקבל פיצוי מכסימאלי עבור נזקיהם.

לקביעת פגישת ייעוץ ללא עלות להערכת סיכויי התביעה, צרו קשר ...

מוזמנים לקרוא בנוסף
עורך דין לדיני נזיקין
 
 
 
עו"ד אילן גבע   |   072-3380969   |   ilan.geva.adv@gmail.com
צרו קשר עוד היום בטלפון 072-33-80-969
או מלאו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם
arrow-left6, arrow-left, left, previous