גם כשמתגרשים – שומרים על אחדות המשפחה השאר פרטים ונחזור אליך לעזרה

גירושין עורך דין

מהו תהליך גירושין?

כמעט כולם מצפים בכיליון עיניים ליום חתונתם, רבים מתארים את היום הזה כ"היום המאושר בחיי". כמעט אף אחד לא מאחל לעצמו לפתוח בהליך גירושין, וגם אם מדובר באבן שירדה מהלב – לא רבים מגדירים את היום הזה כיום הכי טוב בחיים. גירושין אינה החלטה קלה, ולכן בגירושין עורך דין המומחה בתחום יכול לעזור לפנות את המכשולים שבדרך ולהעניק לכם תהליך פחות קשה ומורכב ממה שחשבתם, אם כי בכל מקרה לא מדובר בהליך פשוט.

ברגע שגמלה בלבכם ההחלטה לסיים את מערכת היחסים ולפתוח בהליך גירושין עורך דין זה האיש הראשון שעליכם לפנות אליו. חיפוש בגוגל יפנה אתכם למאות משרדי עורכי דין בישראל ועליכם לבחור במי שמתאים עבורכם. במשרד עורכי דין אילן גבע, תמצאו עורכי דין שמתמחים בתהליך ובהסכם הגירושין.

לא סתם קוראים לזה "פתיחת הליך גירושין", זהו באמת תהליך ולא משהו מהיר כמו חיתוך בסכין. בתהליך יש מורכבויות רבות, רגשיות, אוביקטיביות וכלכליות, ולכן בגירושין עורך דין יוכל לסלק עבורכם את רעשי הרקע בדרך אל המטרה שלכם, במיוחד אם מעורבים בגירושין ילדים.

ילדים בגירושין

ברגע שילדים מעורבים בתהליך המצב הופך למורכב יותר עבור בני הזוג שבדרך להיום "לשעבר". בין אם תרצו בכך ובין אם לאו, במצב כזה יהיה על בני הזוג להישאר בכל מקרה ברמה מסוימת של קשר, במסגרת של הסדרי ראייה והחלטות משותפות על דרך חינוך הילדים. לכן כבר כאן נמליץ לכם לא להיכנס להליך מכוער והשפלת האחר, שכן מי שיסבול מכך לא יהיה רק הצד השני, אלא בעיקר הילדים שלחלוטין אינם אשמים בהחלטת הוריהם. גם אם מדובר בנסיבות פרידה קשות כמו בגידה, בתהליך הגירושין עורך דין ידע לעזור לכם לא לפעול לפי האגו והלב, אלא לפעול בצורה חכמה.

בישראל ישנם מאות משרדים של עורכי דין לגירושין, כמעט בכל ישוב ניתן למצוא מספר רב של עורכי דין שמתמחים בתהליך ובהסכם גירושין. עליכם להחליט מי מבין המשרדים הוא המתאים עבורכם.

התכונה הייחודית המאפיינת עורכי דין בגירושין כאנשי מקצוע

עורכי דין לגירושין הם לא רק אנשים שמתמחים בדיני משפחה וגירושים, דבר שהוא אמור להיות מובן מאליו, אלא עורכי דין לגירושין צריכים להיות אנשים בעלי ראייה רחבה, רגישה ואנושית. לעיתים הם יצטרכו להיות אלה שעוצרים אתכם מלעשות צעדים שעלולים להשפיע עליכם במובן קיצוני לאחר סיום התהליך.

עליכם לזכור, בפרט אם ילדים מעורבים בתהליך, שאחרי אישור הסכם גירושין יש עדיין מערכת יחסית מסוימת גם ביניכם וגם בין הצד השני לילדים. לכן, זה לא חכם בהכרח לירות את כל הכדורים ללא הבחנה. לשם כך משרד עורכי דין גירושין מוצלח ידע להניע אתכם מלבצע צעדים מסוימים ויציע לכם לבצע צעדים בצורה מדודה ושקולה על מנת שלא לשרוף את כל הגשרים ביניכם. גם אם הקשר נגמר בצורה קשה.

עורכי דין לגירושין יצטרכו גם לעמוד לצידכם בכל עת, בדומה להליכים משפטיים אחרים, הרי שגם הליך זה עד אישור הסכם גירושין יכול להיות ארוך ומייגע, אך להבדיל מהליכים אחרים, כאן לא מדובר רק על עניין כספי או עניין ביורוקרטי, אלא יש כאן גם עניין רגשי. פנו עוד היום למשרד עורכי דין אילן גבע, שם רמת הרגישות למקרים כאלו לא נופלת מרמת המקצועיות. צוות המשרד ישמח להעמיד את הידע הרב והניסיון שנצבר שם לאורך השנים לרשותכם, לשביעות רצונכם המלאה.

גם כשמתגרשים – שומרים על אחדות המשפחה השאר פרטים ונחזור אליך לעזרה

חברה לשיווק דיגיטלי חברה לשיווק דיגיטלי