גם כשמתגרשים – שומרים על אחדות המשפחה השאר פרטים ונחזור אליך לעזרה

עו"ד גירושין מומלץ במרכז

שירותיו של עו"ד גירושין במרכז הם חשובים ביותר. כך, ניתן יהיה ליישב סכסוכים ולערוך את הסכם הגירושין – תוך מענה מדויק על האינטרסים של הלקוח. אין ספק שהמציאות מציבה בפנינו אתגרים רבים; מצבים המאלצים אותנו שוב ושוב להביט סביב – ולפעול בהתאם. נמצאים בצומת דרכים בנישואים שלכם? גרים במרכז הארץ וזקוקים לייעוץ בכל הנוגע להליך גירושין? צרו קשר עם משרד עורכי דין אילן גבע. משרד זה ממוקם בתל אביב, מנוהל על ידי עו"ד אילן גבע ומתמחה בדיני משפחה, גירושין, אפוטרופסות ובדיני ירושה, צוואות ועיזבונות. כל זאת, תוך ניסיון, ידע והכשרה רחבי היקף.

עו"ד גירושין במרכז: סיוע חשוב ביותר

פעם אחר פעם, המציאות מציבה בפנינו מכשולים ובעיות, כאשר גירושין הן דוגמה מרכזית ונפוצה לכך. גם אתם מתמודדים עם מצב מורכב זה? אם אתם גרים בתל אביב או בסביבתה, עו"ד גירושין במרכז יסייע לכם במצבים הבאים:

  • תביעת מזונות – הליך הגירושין הינו מורכב ומתבסס על מגוון החלטות קשות. אחת מהן כוללת את תביעת המזונות. במילים אחרות, כאשר ישנם ילדים משותפים – על האב חובת תשלום המזונות אם הוא איננו מחזיק במשמורת מלאה. כמו כן, במקרים בהם ההורים מחזיקים במשמורת משותפת, חובת המזונות הינה על שני הצדדים. את תביעת המזונות מגישים אל אחת משתי הערכאות הבאות: בית הדין הרבני או בית המשפט לענייני משפחה.
  • תביעת כתובה – בכל חתונה יהודית נהוג לחתום על שטר כתובה – המשמש כמסמך משפטי לכל דבר. בהתאם, כאשר בעל ואישה מחליטים לאחר פרק זמן מסוים להפריד כוחות ולהתגרש – יש להגיש תביעת כתובה אל בית הדין הרבני.
  • תביעת גירושין – כאשר זוגות מחליטים להתחתן, הם עושים זאת מתוך אמונה כי מערכת היחסים תחזיק מעמד. עם זאת, כאשר הזוגיות מתפוררת – מתגבשת ההחלטה להתגרש ולהמשיך הלאה לעבר העתיד. מה קורה כאשר אין הסכמה מלאה להליך הגירושין? יש להגיש תביעת גירושין כמו גם להציג עילה לפרידה.

להתחיל בהליך עם הליווי המקצועי

נדמה כי אנו שומעים יותר ויותר סיפורי גירושין מסביבתנו הקרובה – ואין זו הפתעה אלא עובדות בשטח. למעשה, זוגות רבים מגלים כי נישואין הם עבודה קשה ומחליטים לפרק את החבילה. כדי להתחיל בהליך גירושין, כל שעליכם לעשות הוא לפנות אל משרד עורכי דין אילן גבע.

בזכות שירותיהם של עורכי דין גירושין, תקבלו את המענה המדויק, המקצועי והמכיל ביותר. אין ספק שאהבה היא תחום מאתגר וכואב. אמנם רבים מאתנו מבקשים אותה, אך בבוא הזמן נדמה כי היא מתפרקת. בהתאם, כאשר זוג נשוי מגיע למסקנה כי רצוי להתגרש – אין בכך שום שמחה, במיוחד כאשר ישנם ילדים משותפים. אם גם אתם זקוקים לסיוע משפטי בתחום זה, אתם מוזמנים ליצור קשר עם משרד עורכי דין אילן גבע. עובדיו של משרד זה מתמחים בדיני משפחה ומעניקים לקהל לקוחותיהם שירות מקצועי וחסר פשרות. כל זאת, תוך גיבוש אסטרטגיית הפעולה ומענה מדויק על דרישות הלקוח.

עורכי דין גירושין: לקבל את הסיוע המקצועי ביותר

כל אחד מאתנו מחזיק בשאיפות שונות. החל מרכישת השכלה ועד חיפוש מקצוע מרשים ויציב, מדובר בחלומות אותן ניתן ואף מומלץ להגשים. במקביל לכך, ישנה שאיפה חשובה עליה אין עוררין: מציאת פרטנר והקמת תא משפחתי אוהב ותומך. עם זאת, לעיתים קרובות מדי המציאות דופקת בדלת ואנו נאלצים להתמודד עם פירוק תא זה.

אכן, יותר ויותר זוגות מחליטים להתחתן – וזאת למרות ועל אף הסטטיסטיקות המציגות את אחוזי הגירושין הגבוהים. עם זאת, מערכות יחסים רבות עולות על שרטון – ובני הזוג מחליטים להתגרש. במקרים אלו, מומלץ לא להתמודד עם הקושי לבד, להפך. רצוי לפנות אל עורכי דין גירושין. כך, תוכלו להבין האם אתם שלמים עם החלטתכם להתגרש.

אם התשובה הינה חיובית, תהליך העבודה עם עורכי הדין יעניק לכם את הייעוץ והליווי הדרושים לצורך המשך העבודה. במילים אחרות, כדי שניתן יהיה לגבש את האסטרטגיה הנכונה, על מומחים אלו להחזיק בידע ובניסיון הרלוונטיים. כמו כן, יהיה עליכם להציג את מלוא המידע שלכם – כמו גם המידע שיש לכם על בני הזוג מהם ברצונכם להיפרד.

לפעול בשקיפות מלאה

לאורך השנים, הזוגיות הולכת ונשחקת – עד לכדי ההחלטה הגורלית של בני הזוג להתגרש. בבואכם להתחיל בהליך מורכב זה, כל שעליכם לעשות הוא לפנות אל משרד עורכי דין אילן גבע. המומחים של משרד זה פועלים במקצועיות רבה ובשקיפות מלאה.

גם כשמתגרשים – שומרים על אחדות המשפחה השאר פרטים ונחזור אליך לעזרה

חברה לשיווק דיגיטלי חברה לשיווק דיגיטלי