גם כשמתגרשים – שומרים על אחדות המשפחה השאר פרטים ונחזור אליך לעזרה

עו"ד משמורת ילדים

תביעת משמורת זו סוגיה של החזקת ילדים אשר ברוב המקרים עולה כאשר בני הזוג מחליטים להתגרש. משמורת ילדים היא אחת הסוגיות היותר מורכבות בהליך הגירושין, כאשר במקרים מסוימים ישנה הסכמה בין ההורים לעניין זה, ובמקרים אחרים אין הסכמה, שדבר זה יכול להוביל למלחמות בלתי פוסקות בין הזוג. כאשר בסופו של דבר אחד הצדדים יגיש תביעה בעניין הילדים, וזה יגיע אל פתחו של בית המשפט, אשר בסופו של יום יכריע מי יהא ההורה המשמורן. אם גם אתם נמצאים בסיטואציה שבה אתם מרגישים שהכל הולך להתפרק, אבל יחד עם זאת, אתם פשוט יודעים שאתם חייבים לדאוג קודם כל ולפני הכל לילדיכם הקטינים, אם אתם צריכים עו"ד משמורת פנו עוד היום לעורך הדין אילן גבע- עורך דין משמורת, משרד המתמחה בדיני משפחה ומתמקד במשמורת ילדים.

מהי בכלל משמורת ילדים?

בעניין זה, יש שני סוגים של משמורות: משמורת משפטית ומשמורת פיזית. משמורת פיזית היא בעצם מי יהא המחזיק של הילדים לאחר הפרידה של הזוג. זאת אומרת, איפה הילדים יתגוררו לאחר פרידת הוריהם, בדרך כלל לאחר הגשת תביעת משמורת, אחד ההורים יבחן כהורה המשמורן של הילדים ויחזיק בהם, ואילו על ההורה השני יטילו חובות, והסדרי ראייה של הילדים. לעומת זאת, משמורת משפטית קובעת ששני ההורים יישארו האפוטרופוסים של הילדים הקטינים שלהם עד הגעתם לגיל הבגרות, ויהיו אחראים על ההחלטות החשובות בחייהם, כמו לדוגמא: בחירת החינוך והעתיד של ילדיהם. יודעים כבר מה התוצאה הרצויה עבורכם? עו"ד משמורת? משרד עורכי דין אילן גבע – עורך דין משמורת, משרד עורכי דין מאזור המרכז, המתמחה בתחום דיני המשפחה, פה עבורכם בכל תביעה משפטית בעניין משפחתי.

איך מתחילים?

זקוקים לעו"ד משמורת? בטוחים שאתם חייבים להיות אלה שיזכו בהחזקת הילדים? משרד עורכי דין אילן גבע, כאן לשירותכם. משמורת ילדים יכולה להיות אחד הדברים היותר קשים שתעברו במהלך חייכם, במיוחד שהנסיבות הן כל כך קשות, במיוחד במצב הזה שאתם יודעים שאתם פשוט חייבים להיות חזקים עבור ילדיכם. אנחנו נעזור בכל הפן המשפטי של העניין, ונצא יחד לדרך שבה נשיג את התוצאה המבוקשת, הזמינו עוד היום פגישה.

גם כשמתגרשים – שומרים על אחדות המשפחה השאר פרטים ונחזור אליך לעזרה

חברה לשיווק דיגיטלי חברה לשיווק דיגיטלי