גם כשמתגרשים – שומרים על אחדות המשפחה השאר פרטים ונחזור אליך לעזרה

עו"ד משפחה בתל אביב

מאבקים בתוך המשפחה הם אינם דבר נעים. האנשים שאמורים להיות הכי קרובים זה לזה, בין אם מדובר בזוג נשוי, הורים וילדים, אחים, או כל קרבה אחרת – מתנהגים כמו אויבים ומגיעים לסכסוכים שמצריכים התערבות של בית המשפט. כשמגיעים למצב כזה כדאי ליצור קשר כבר בשלב מוקדם עם עו"ד משפחה בת"א, כמו משרד עורכי דין אילן גבע, שצבר ניסיון רב בהתמודדות עם המקרים הללו על הצד הטוב ביותר ועם שביעות רצון גבוהה במיוחד בקרב לקוחות המשרד.

סכסוכים משפחתיים בגלל שינוי צוואה

סכסוכים משפחתיים נוטים להיות בעלי מטען רגשי כבד והאמוציות העולות במצבים שכאלו גבוהות מסכסוכים עם חברים או שותפים שאינם קרובי משפחה. וכשהאמוציות עולות והלב גובר על המוח, אנו עלולים לקבל החלטות לא נכונות, כאלו שאף עלולות לגרום לנו לקריסה כלכלית מוחלטת, רק בגלל שנתנו לאגו לדבר. עו"ד משפחה בת"א ישים בשבילכם את האגו בצד ויכוון אתכם אל המטרה עד שתגיעו אליה, ללא רעשי רקע והסחות דעת.

למה נושא הצוואה מוביל לסכסוכים במשפחה?

אחד הנושאים שמובילים לסכסוכים במשפחה, הוא נושא הצוואה. רגע חלוקת העיזבון, על הכספים והרכוש הכלולים בו, יכול להיות רגע קשה שקורע משפחות, במיוחד אם בוצע שינוי צוואה. אם אתם תוהים עכשיו מדוע שינוי צוואה היא שאלה משפטית סבוכה? התשובה לכך היא כי תמיד תעלה השאלה למה הצוואה שונתה, מדוע דווקא באותו העיתוי, האם נכנס גורם נוסף למשוואה שגרם לשינוי הצוואה, האם היכרנו בן או בת זוג חדשים וכמובן שאלת השאלות – האם שינוי הצוואה בוצע בדעה צלולה וללא לחץ חיצוני של בעלי אינטרסים.

אם אכן נושא קיום הצוואה הגיע לפתחו של בית המשפט בגלל קרבות משפחתיים, עו"ד משפחה בת"א יוכל לסייע להגיע לפתרון המצב ולקיום הצוואה על הצד הטוב ביותר עבור לקוחותיו. כדי שזה יקרה, עליכם לפנות ברגע שמתעורר הצורך בכך למשרד עורכי דין אילן גבע.

לעו"ד אילן גבע, ניסיון רב והם יוכלו להיכנס לפרטים הקטנים ביותר כדי לקיים את הצוואה על הצד הטוב ביותר עבורכם. הוא ידע לשאול את השאלות הנכונות כדי להגיע למסקנה האם אכן יש לקיים את הצוואה כלשונה או שהסתתרו בשינויה מניעים נסתרים ובהתאם לכך לטפל בתיק ולשכנע את בית המשפט. אל תהססו לפנות כבר היום לצוות המשרד, שישמח לעמוד לרשותכם במלוא המקצועיות, האמינות והרגישות.

גם כשמתגרשים – שומרים על אחדות המשפחה השאר פרטים ונחזור אליך לעזרה

חברה לשיווק דיגיטלי חברה לשיווק דיגיטלי