גם כשמתגרשים – שומרים על אחדות המשפחה השאר פרטים ונחזור אליך לעזרה

מימוש צוואה וחלוקת ירושה על ידי עו"ד צוואות

איך להגיע למימוש צוואה וחלוקת ירושה?

אף אחד עוד לא הצליח להתחמק מהרגע הזה, ובסופו של דבר זה קורה לכולנו – ואנחנו מסתלקים מן העולם. בני משפחתנו אבלים על לכתנו, ובתוך סערת הרגשות והאבל מגיע זמן פתיחת הצוואה. לכאורה מדובר בעניין טכני וסטנדרטי, אך נושא הצוואה הוא אחד הנושאים שמובילים לסכסוכים במשפחה. רגע חלוקת העיזבון, על הכספים והרכוש הכלולים בו, יכול להיות רגע קשה שקורע משפחות.

כדי להביא למימוש צוואה וחלוקת ירושה כפי שהמוריש התכוון, ללא סטיות, ללא פסילות על ידי בית המשפט בעקבות תביעות בני משפחה, וללא השפעות של בעלי אינטרסים, יש לכתוב צוואה על ידי עו"ד צוואות במרכז המתמחה בתחום. עורכי דין בענייני משפחה כמו צוות המשרד של משרד עורכי דין אילן גבע, יסייעו לכם במלוא הרגישות לערוך כתיבת צוואה באופן שימנע סכסוכים או מחלוקות עתידיות, הקשורות אל הצוואה ואל אופן חלוקת הנכסים המופיעים בה.

רמות של ירושות

עו"ד צוואות במרכז ידע לפתור את הסיבוכים המשפטיים הכרוכים בשינוי צוואה. חשוב לציין כי אם לא תשאירו צוואה שתחלק את רכושכם על פי רצונכם, חוק הירושה 'הסכם חלוקת עיזבון' מחלק את היורשים לשלוש רמות, שהם על פי הדין בני משפחתו של היורש, מי שהיה בן זוגו ובסדר יורד צאצאיו, הוריו והורי הוריו. זה רק נשמע מסובך, אבל לא ממש. הנה בקצרה שלוש רמות הירושה:

ברמה הראשונה, כלולים ילדיו של המוריש וצאצאיהם, כלומר נכדיו. הירושה תתחלק שווה בשווה בין הילדים, ואם אחד מהם נפטר, חלקו של הילד יעבור לצאצאיו, כלומר נכדיו של המנוח מהילד הזה. אם למוריש אין ילדים או נכדים, העיזבון יחולק להוריו של המוריש וצאצאיהם, כלומר אחיו ואחיותיו של המוריש. גם במקרה זה החלוקה היא שווה. אם הוריו של המוריש אינם בין החיים, הסכום יחולק בין אחיו ואם אחד מהם אינו בין החיים – הסכום יועבר לאחייניו. אם גם ברמה הזאת אין למוריש יורשים, העיזבון יועבר לסביו וסבותיו של המנוח וצאצאיהם, כמובן גם כאן בחלוקה שווה. אם הם אינם בין החיים, הכסף יחולק לדודיו של המנוח.

בלי עו"ד צוואות שייצג את רצונכם לאחר לכתכם מהעולם המשפחה עלולה להגיע לסכסוכים על עיזבונכם ונושא קיום הצוואה הגיע פעמים רבות לפתחו של בית המשפט. עורכי דין בענייני משפחה יודעים כיצד לפתור את כל הסיבוכים המשפטיים שעלולים לעלות לאחר לכתכם, ולכן אנו מציעים לכם להתקשר עוד היום למשרד עורכי דין אילן גבע, שיוכל להיכנס לפרטים הקטנים ביותר כדי לקיים את הצוואה על הצד הטוב ביותר עבורכם. פנו כבר היום לצוות משרדו, שישמח לעמוד לרשותכם במלוא המקצועיות, האמינות והרגישות.

גם כשמתגרשים – שומרים על אחדות המשפחה השאר פרטים ונחזור אליך לעזרה

חברה לשיווק דיגיטלי חברה לשיווק דיגיטלי