גם כשמתגרשים – שומרים על אחדות המשפחה השאר פרטים ונחזור אליך לעזרה

חשיבות הכנת צוואה על ידי עורך דין צוואות

למה חשוב להכין צוואה?

אחת הנקודות הרגישות ביותר בחייו של אדם היא כתיבת צוואה. לכאורה זה נשמע כמו דבר סטנדרטי ופשוט אשר כל אחד מאיתנו צריך לעשות, הרי מי לא רוצה להכין צוואה שתארגן ותסדר בצורה נכונה את חלוקת הרכוש והכסף שלנו אחרי לכתנו. אך בכל זאת מדובר על דבר מאוד לא פשוט מבחינה רגשית.

הרי סביר להניח שלא משנה איך נחלק את הרכוש ואת הכסף שעומד לרשותנו, תמיד יהיה מי שיפגע, תמיד יהיה מי שישאל למה הוא לא קיבל יותר ולמה אחרים קיבלו יותר ממנו. שלא נדבר על סיטואציה לפיה אנחנו מחליטים להכניס אנשים מחוץ למשפחה לירושה, וזה תמיד יוצר בעיות. לכן, אנחנו צריכים לחשוב כיצד לכתוב את הצוואה בצורה נכונה ורגישה, ויתרה מזו, עלינו לבחור עו"ד צוואות אשר מתמחה בכל הנושא של דיני צוואה, בשביל שייצג אותנו אחרי מותנו, והוא יהיה זה שיציג בפני היורשים את הצוואה שלנו בצורה מסודרת ומאורגנת.

המלצות עו"ד צוואות

דיני צוואה הם מאוד ברורים ופשוטים, כל אדם רשאי לכתוב צוואה, עליו לעשות זאת בעזרת עדות של שני עדים אשר אינם חלק מהצוואה. הצוואה נשמרת אצל עורך דין או נחתמת על ידו, על מנת שהיא תקבל תוקף משפטי. במידה ואין צוואה אגב, אז העיזבון מחולק בין בני או בנות הזוג והילדים. זאת אלא אם מוגש צו מניעה שיכול למנע חלוקת צוואה באופן כזה במידה ויש סיבה.

יש לציין, שלהבדיל ממצב בו יש צוואה ואז אנחנו יכולים להוריש את הרכוש והכסף שלנו כפי שאנחנו רוצים, הרי שבמצב בו לא נכתבה צוואה, הרי שהכסף והירושה תחולק באופן הבא, חמישים אחוז מהעיזבון יעבור לבן או בת הזוג, והשאר יתחלק שווה בשווה בין הצאצאים. במידה ואין בן או בת זוג, אז הצוואה מתחלקת שווה בשווה בין הצאצאים.

כתיבת צוואה יכולה לפתור לא מעט בעיות ולכן עו"ד צוואות ממליץ עליה, כמו כן מומלץ לשכור עו"ד כזה על מנת להימנע מסיבוכים ובעיות שעלולים לצוץ ברגע שפותחים את הצוואה. כך מונעים מאותן בעיות להופיע מבעוד מועד.

לסיום, אנו, משרד עורכי דין גבע, רוצים להזמין אתכם ליצור איתנו קשר ולקבל מאתנו את כל הסיוע שקשור לדיני צוואה כולל כתיבת צוואה עבורכם. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ואנו נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת. אנו מומחים בדיני צוואה ונוכל לעזור בכל עניין בנושא זה. פנו אלינו עוד היום.

גם כשמתגרשים – שומרים על אחדות המשפחה השאר פרטים ונחזור אליך לעזרה

חברה לשיווק דיגיטלי חברה לשיווק דיגיטלי