אילן גבע
072-33-80-969
משרד עורכי דין

צרו קשר עוד היום בטלפון
072-33-80-969

או מלאו פרטיכם
ונחזור אליכם בהקדם:

עורך דין ביטוח לאומי

את הפניה לביטוח הלאומי יש לעשות קרוב ככל האפשר לאחר התאונה או המחלה אשר גרמו לאובדן כושר עבודה וזאת במטרה למיצוי הזכויות. הליך מימוש הזכויות בבטוח הלאומי הוא ארוך ומסורבל. על כן חשוב להיעזר בעורך דין נזיקין המכיר על בוריו את תחום הבטוח הלאומי, ואשר מבין את החוק ויודע מה הם זכויותיו של הנפגע בתאונה בכל מקרה ומקרה.

המוסד לבטוח לאומי כולל מספר מחלקות אשר כל אחת מטפלת בסוג אחד של נפגעי תאונות או מחלה, ביניהם תאונות עבודה, זקנה, בטוח סעידי, נכות כללית, וכד'. כל תחום מטפל בקבוצה אחרת של נזקקים. לפעמים יכול להווצר מצב לפיו אדם יכול לפנות ליותר ממחלקה אחת, לדוגמא: אדם אשר סובל מנכות עקב תאונת עבודה אשר מגיע לגיל 67 (או 62 במקרה של נשים), יכול לבחור בין קצבת זקנה וקצבת נכות. כמובן שבמקרה כזה יהיה כדאי לאותו אדם לבחור בקצבה הגבוהה יותר.

יצוין כי חשוב להגיש את התביעה לבטוח הלאומי בתוך שנה ממועד התאונה שאם לא כן זכויותיו של הנפגע בתאונה תפגענה. משרדנו מלווה את לקוחותיו בכל שלבי התביעה לביטוח לאומי, החל ממלוי והגשת הטפסים הנדרשים ע"י המוסד לביטוח לאומי בשמו במועד המתאים, דרך הפנייה לרופאים מומחים לקבלת חוות דעת רפואית תומכת בתביעה וכלה בליווי הלקוח אל הוועדה הרפואית במוסד לביטוח הלאומי.

לקביעת פגישת ייעוץ ללא עלות להערכת סיכויי התביעה, צרו קשר ...

מוזמנים לקרוא בנוסף
תאונות עבודה
 
 
עו"ד אילן גבע   |   072-3380969   |   ilan.geva.adv@gmail.com
צרו קשר עוד היום בטלפון 072-33-80-969
או מלאו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם
arrow-left6, arrow-left, left, previous