צרו קשר עוד היום בטלפון
072-33-80-969

או מלאו פרטיכם
ונחזור אליכם בהקדם:

    עורך דין בענייני משפחה

עורך דין בענייני משפחה עוסק במגוון תחומים רחב מאוד. בין התחומים הקשורים לנושא זה ניתן למנות נושאים הקשורים להליכי גירושין, ובהם תביעות למזונות ילדים ומזונות אישה, אחריות הורית והסדרי שהות, איזון משאבים, כתובה, תלונות שווא, אלימות במשפחה, וסרבנות גט, וגם נושאים הקשורים לצוואות, ירושה, הסכמי ממון והסכמי פירוד לאחר גישור. עו"ד אילן גבע יטפל גם בהסכמי ממון והסכמים לחיים משותפים, טיפול בצוואות ובירושות, אפוטרופסות ותביעות אבהות.

 

עורכי דין ירושות וצוואות יכולים לפתור סכסוכים משפחתיים הקשורים לתביעות בנוגע לצוואה, נישול מצוואה ואי הסכמות בנוגע לחלוקת העיזבון. כשאנו בוחרים עורך דין שילווה אותנו בתהליך עלינו לבדוק האם הוא מומחה בתחום הספציפי מתוך המגוון הרחב של הנושאים בהם עסק עורך דין בענייני משפחה, על מנת להתאים את הניסיון והבקיאות שלו לצרכים הספציפיים שלנו.

 

אנשים חושבים שעורכי דין הם אנשים קרי רוח ושזה תפקידם - להיות קרים ומעשיים על מנת שבבית המשפט נקבל את מה שאנחנו רוצים. אך בנושא כל כך כאוב כמו סכסוכים משפחתיים כמו גירושין, או עורכי דין ירושות וצוואות, על עורך דין בענייני משפחה להיות גם רגיש לצרכים שלנו, ולדעת לכוון אותנו האם יש לנו סיכוי בכלל להצליח בתביעה אותה בכוונתנו לנהל.


אם אתם מחפשים עורך דין בענייני משפחה מהמובילים והמנוסים בארץ, פנו לעו"ד אילן גבע. כאן אנו יודעים שהדרך אותה אתם עוברים אינה קלה ובוודאי שלא פשוטה, ואנו מעוניינים לסייע לכם לעבור אותה במהירות ובקלות ככל שניתן, על מנת שתוכלו לשוב במהרה למסלול החיים שלכם, נקיים מדאגות. התקשרו אלינו והצוות המקצועי שלנו יעמוד לרשותכם בשמחה עם כל הכלים המקצועיים העומדים לרשותנו.

מוזמנים לקרוא בנוסף
עו"ד משפחה במרכז

אף אחד לא רוצה לדמיין את היום שבו ייאלץ להשתמש בעורך דין בענייני משפחה ולהגיע לפתחו של בית המשפט לענייני משפחה. גם כשאיננו מעורבים באופן ישיר במקרה כזה ורק שומעים על כך בחדשות, הלב נחמץ מהמחשבה שהורים, אחים, בני זוג, ילדים וכל קרבה משפחתית אחרת מגיעים למצב שבו כבר לא סומכים יותר על אנשים כל כך קרובים אלינו ונאלצים להיגרר לבתי המשפט.

 
 
עו"ד אילן גבע   |   072-3380969   |   ilan.geva.adv@gmail.com
arrow-left6, arrow-left, left, previous
צרו קשר עוד היום בטלפון 072-33-80-969
או מלאו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם