צרו קשר עוד היום בטלפון
072-33-80-969

או מלאו פרטיכם
ונחזור אליכם בהקדם:

    עורך דין בענייני משפחה

אך מאחר ואנחנו רוצים לפתור את העניין על הצד הטוב ביותר, מבחינתנו, הרי שאנחנו צריכים לדעת כיצד לשכור עורך דין בענייני משפחה. במאמר זה ננסה לגעת בנושאים שונים שקשורים בתחום. ראשית, לזכור, עורכי דין לדיני משפחה מתעסקים במגוון רחב של תחומים, החל מגירושים ונישואים, ידועים בציבור, הסכמי ממון, ילדים, אימוץ, אפוטרופסות, ירושות, צוואות ועוד. עם זאת, ישנם עורכי דין שמתעסקים בנושאים ספציפיים, למשל עורך דין משמורת ילדים וכל מה שקשור לתחום של מזונות וגירושים, יש עורך דין שמתעסק רק בירושות וצוואות. לכן החלוקה הראשונה שלנו צריכה להיות על פי קו זה.

החלוקה השנייה, צריכה להיות לפי מה שאנחנו מחפשים אצל העורך דין שלנו. עורך דין בענייני משפחה צריך להיות אדם רגיש הן למקרה והן לצרכים שלנו, מן הסתם הוא צריך להיות מקצועי ומנוסה, אמין, מעשי ופרגמטי. כלומר, מצד אחד הוא אמור לעזור לנו לנצח בתיק ולקבל את מה שאנחנו רוצים, מצד שני הוא צריך להיות מציאותי ולספק לנו אך ורק תשובות שיתאימו למציאות ולא למה שאנחנו רוצים לשמוע. אין היגיון ללכת להליך משפטי ארוך אם בסופו ניכשל ולא נקבל את מה שאנחנו רוצים.

כמו כן, עורך דין בענייני משפחה צריך להבין שהדרך אותה אנחנו עוברים איננה קלה ופשוטה, לכן חשוב שהיא תסתיים כמה שיותר מהר, לא משנה אם מדובר באימוץ ילדים או בתיק גירושים. ככל שנסיים עם זה כמה שיותר מהר, נוכל להמשיך בחיינו. חשוב שהוא ייקח את הזמן אלא יעבוד בקצב מהיר כמה שניתן.

אם אתם מחפשים עורך דין בענייני משפחה, אתם מוזמנים לפנות אל משרד עו"ד אילן גבע. אצלנו תוכלו ליהנות מצוות של עורכי דין לדיני משפחה, צוות מקצועי שישמח לעמוד לרשותכם. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר עוד היום, ונשמח לשרת אתכם בצורה הטובה ביותר. 

מוזמנים לקרוא בנוסף:
איזון משאבים​
מבין כל התחומים המשפטיים השונים שאנחנו נחשפים אליהם ביום יום, עם זה באופן ישיר, כלומר מקרים שאנחנו מעורבים בהם ועם זה באופן עקיף, כאלה שאנחנו שומעים עליהם בתקשורת או דרך בני משפחה וחברים, כנראה שהנושא המשפחתי הוא אחד מהפחות נעימים שיש. הרי אם הגענו למצב שאנחנו שוכרים עורך דין בענייני משפחה או מתעסקים בנושא זה, כנראה שאנחנו נמצאים בתחילתו של הליך גירושין, בסכסוך משפחתי או בדברים אחרים שהם לא בהכרח חיוביים.
 
עו"ד אילן גבע   |   072-3380969   |   ilan.geva.adv@gmail.com
arrow-left6, arrow-left, left, previous
צרו קשר עוד היום בטלפון 072-33-80-969
או מלאו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם