צרו קשר עוד היום בטלפון
072-33-80-969

או מלאו פרטיכם
ונחזור אליכם בהקדם:

    עורך דין לידועים בציבור

עד לפני מספר שנים היו כללים ברורים למהו תא משפחתי. גבר ואישה שבאים בברית הנישואים כדת משה וישראל, תחת חופה וקידושין, ולאחר מכן מביאים ילדים לעולם - זו הייתה ההגדרה הקלאסית למשפחה. ואולם היום רבים בוחרים בדרך אחרת. בין אם זוגות המורכבים מבני אותו המין או גבר ואישה שאינם מעוניינים להינשא, הגדרת התא המשפחתי במאה ה-21 הורחבה לעומת מה שהיכרנו בעבר.

 

בעוד שהחוק מגדיר חובות וזכויות של בני זוג נשואים, גם אם הם מחליטים לפרום את הקשר ולפרק את התא המשפחתי, במקרה של ידועים בציבור הם יצטרכו להיעזר בשירותיו של עורך דין לידועים בציבור כדי לערוך ביניהם חוזה שיגדיר את חובותיהם וזכויותיהם. הדבר חשוב במיוחד אם בני הזוג מביאים ילדים לעולם.

 

אם בני הזוג לא מעוניינים להרחיק אלפי קילומטרים מישראל כדי להינשא בטקס אזרחי בחו"ל על כל ההוצאות הכרוכות בכך, הם יכולים להיחשב לידועים בציבור, ובכך להשוות את מעמדם החוקי לזה של זוגות נשואים. על מנת למנוע בעיות בעתיד במקרה של אי הסכמות או פירוק התא המשפחתי, עליהם לכרות הסכם מחייב בנוגע ליחסים בין בני הזוג, בסיוע של עורך דין לידועים בציבור, שמגדיר את זכויותיהם וחובותיהם כמו למשל בנושא גידול הילדים או תשלום מזונות.

 

נכון, ההחלטה על מתן תוקף רשמי לחיים משותפים היא רגע משמח ואף אחד לא רוצה לחשוב על עתיד קודר ומלא סכסוכים. אבל הסטטיסטיקה מראה שאחד מכל שלושה זוגות מסיים את מערכת היחסים בשלב מסוים, ורק עורך דין ידועים בציבור ידע להיכנס אתכם לכל הפרטים הקטנים בהסכם שימנע את כאב הראש וכאב הלב הכרוכים במאבקים.

 

עורך דין לידועים בציבור כמו במשרד עורכי דין אילן גבע, ישמחו לסייע לכם בניסוח הסכם שמתאים עבורכם או לייצג אתכם במקרה שלא כרתתם הסכם שכזה. בין אם אתם צריכים ניסוח הסכם מהשלב הראשון, מעבר על הסכם שכתבתם בעצמכם או שאתם צריכים מישהו שייצג אתכם וידאג לאינטרסים שלכם אם אין ברשותכם הסכם - פנו עוד היום למשרדנו ונשמח לענות על שאלותיכם עוד לפני שאתם מתחייבים לתהליך. במשרד מחכה לכם צוות מקצועי, אמין, מנוסה ומעל הכול - צוות שמעניק טיפול במלוא הרגישות.

מוזמנים לקרוא בנוסף
ידועים בציבור

 
 
עו"ד אילן גבע   |   072-3380969   |   ilan.geva.adv@gmail.com
arrow-left6, arrow-left, left, previous
צרו קשר עוד היום בטלפון 072-33-80-969
או מלאו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם