גם כשמתגרשים – שומרים על אחדות המשפחה השאר פרטים ונחזור אליך לעזרה

עורך דין ידועים בציבור

מה היא המשמעות של פירוק הזוגיות?

איך בוחרים את הייעוץ המשפטי הטוב ביותר? מה חשוב לדעת על בחירת עורך הדין שלכם? מה הם השירותים אשר מעניק עו"ד אילן גבע?

רבים וטובים בוחרים בדרך אחרת. לרוב אנו מכירים כאלו אשר חיים משותפים לאחר חופה וקידושין. כמו כן, ישנם הרבה מאוד זוגות בארץ אשר בוחרים מסיבה כזו או אחרת להתחתן בחתונה אזרחית בארץ או בחו"ל. אין ספק כי בשני המקרים הללו ישנו נוסח כזה או אחר אשר משמש כהסכם בין הצדדים. הבעיה היא כאשר שני בני הזוג חיים יחדיו ללא שום הסכם כתוב. במקרים אלו יידרש בית המשפט להחליט האם להכריז עליהם כידועים בציבור או אם לאו.

על מנת שזה אכן יקרה צריכים לחול מספר תנאים. עורך דין לידועים בציבור מתפקידו הוא להוכיח כי אכן מערכת היחסים בין הצדדים אכן מתאימה לקבלת הכרה כידועים בציבור. יש לכך הרבה מאוד משמעות. חשוב מאוד לדעת כי בהרבה מאוד מקרים, לאורך כל שנות החיים המשותפים, מצטבר רכוש משותף, כסף ועוד. כל אלו יצטרכו להיות מחולקים בצורה כזו או אחרת בהתאם לצרכים ולתנאים.

תמונה המלאה לזוויות ראיה שונות

עורך דין לידועים בציבור צריך לעזור ולהכריע לעיתים בקבלת החלטות נכונות גם כאשר הנושא רגיש ביותר. לא פעם עורך דין צריך לפתוח בפני לקוחותיו את התמונה המלאה לזוויות ראיה שונות. עורך דין ידועים בציבור, משרד עורכי דין גבע הבעלי כל היכולות המקצועיות מוכחות, המשרת כל לקוח ולקוח בצורה המיטבית.

הנכם ידועים בציבור? אל תתפשרו על פחות מהטוב ביותר! ידועים בציבור במובנים רבים הם כמו כל זוג נשוי. פרידה עשויה להיות כואבת מאוד אך עם זאת חשוב לדעת כי מה שעומד כאן על הפרק הוא העתיד. לעו"ד אילן גבע יש מוניטין רב. עם השנים נוספו הרבה מאוד לקוחות נאמנים ומרוצים.

הסכם ממון? עו"ד אילן גבע לשירות לקוחותיו!

במשרד עורכי דין זה ניתן למצוא מגוון רחב ומרשים של שירותים. בין היתר עריכת הסכם ממון, עריכת צוואות וירושות, טיפול בתביעות אבהות, חלוקת רכוש ועוד.

גם כשמתגרשים – שומרים על אחדות המשפחה השאר פרטים ונחזור אליך לעזרה

חברה לשיווק דיגיטלי חברה לשיווק דיגיטלי