אילן גבע
072-33-80-969
משרד עורכי דין

צרו קשר עוד היום בטלפון
072-33-80-969

או מלאו פרטיכם
ונחזור אליכם בהקדם:

עורך דין לדיני נזיקין

לצערנו תאונות מסוגים שונים הם אירועים יום יומיים, ולמעשה כמעט שאין אדם אשר לא נפגע בעברו בצורה זו או אחרת בתאונה כלשהי, בין אם תאונת דרכים, תאונת עבודה, או סתם תאונה אישית.

כיום תביעות נזיקין הן בין התביעות הנפוצות ביותר, כאשר מול נפגע התאונה עומדת לרוב חברת ביטוח המיוצגת ע"י סוללה של עורכי דין שתפקידם להביא לכך שהפיצוי אשר נפגע התאונה יקבל יהיה מינימלי אם בכלל, ולכן חשוב במיוחד שנפגע התאונה ייוצג ע"י עורך דין אשר מתמחה בנזיקין.

תפקידו של עורך דין לנזיקין הוא לייצג את הלקוח הן במשא ומתן והן בהגשת תביעות נזיקין לבית המשפט. חשוב מאד להתייעץ עם עורך דין נזיקין קרוב ככל האפשר לאירוע התאונה וזאת על מנת לקבל הדרכה מייטבית ועל מנת שלא לשגות בטיפול מול חברות הביטוח והמוסד לביטוח לאומי.

את תביעת הנזיקין נהוג להגיש אך ורק לאחר שהנזק התגבש, כלומר שכמצבו של הנפגע בתאונה התייצב ואין סיכוי שישתנה יותר, פועל יוצא מכך הוא שאורך הזמן הלוקח עד לקבלת הפיצוי הוא ארוך. 

משרדנו עובד מול מומחים רפואיים מהשורה הראשונה בארץ לקבלת חוו"ד רפואיות, המקובלות בבית המשפט ואשר בזכותן לקוחותינו זוכים לקבל פיצוי מקסימאלי עבור נזקיהם. לקביעת פגישת ייעוץ ללא עלות להערכת הסיכויים של התיק, צרו קשר ...

מוזמנים לקרוא בנוסף
ייצוג עו"ד לדיני נזיקין
 
עו"ד אילן גבע   |   072-3380969   |   ilan.geva.adv@gmail.com
צרו קשר עוד היום בטלפון 072-33-80-969
או מלאו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם
arrow-left6, arrow-left, left, previous