גם כשמתגרשים – שומרים על אחדות המשפחה השאר פרטים ונחזור אליך לעזרה

עורך דין מקצועי לגירושין

שירותיו של עורך דין גירושין הינם משמעותיים ביותר. החל ממזונות ילדים, מזונות אישה ועד אחריות הורית – כך, ניתן יהיה לנהל את התיק על הצד הטוב ביותר. אכן, זוגות רבים בארץ מתחתנים מתוך מחשבה כי הזוגיות שלהם היא לנצח. עם זאת, המציאות מציגה בפנינו אתגרים רבים – כאשר פתיחת הליכי גירושין הם חלק מכך. מעוניינים להיפרד מבן או בת הזוג ולהתגרש? ברצונכם לקבל את מלוא המידע על תהליך כואב זה? כל שעליכם לעשות הוא לפנות אל משרד עורכי דין אילן גבע. עובדיו של משרד זה מתמחים בדיני משפחה ומחזיקים בניסיון רב בניהול תיקי גירושין. כל זאת, תוך סטנדרט עבודה ללא פשרות ובשקיפות מלאה.

לפנות אל עורך דין גירושין

כל אחד ואחת מאתנו חולמים בבוא הזמן למצוא את הפרטנר המושלם עבורנו – ולהקים עמו משפחה. בדרך, נתחתן עמו קבל עם ועדה ונכריז בפני המשפחה והחברים על אהבתנו הנצחית. עם זאת, לעיתים קרובות מדי האהבה הולכת ומתפוגגת כאשר בני זוג רבים מגיעים להחלטה הבלתי נמנעת: להתגרש.

למרות הכאב והצער שבדבר, נדגיש כי ניתן לנהל תהליך זה כראוי ובכבוד. כל זאת, תוך שיתוף פעולה עם עורך דין גירושין. הליך מורכב ומאתגר זה כולל, בין היתר, את הסכם הגירושין; הסכם בו יגיעו להחלטה בני הזוג בנפרד על מספר נקודות עיקריות. כמו מה למשל? חלוקת הרכוש היא דוגמא מרכזית. הרי ככל שחולפות השנים, כך צוברים בני הזוג נדל"ן, חשבונות בנק וכן הלאה. בהתאם, בבוא הזמן יהיה על שני הצדדים להגיע להסכמה – ולהתחלק כראוי.

כמו כן, נדגיש כי הליך זה כולל גם הסכמה על מזונות הילדים, קביעת משמורת והסדרי הראייה לצד היבטים רבים אחרים.

לשתף פעולה עם המומחים

כאשר הזוגיות הולכת ומתפרקת, מדובר בתקופה קשה לכל הצדדים המעורבים – במיוחד כאשר ילדים מעורבים בכך. בהתאם, כדי שניתן יהיה לנהל את הליך הגירושין בכבוד, מומלץ ליצור קשר עם משרד עורכי דין אילן גבע. תחומי העיסוק של משרד זה כוללים גירושין, דיני אפוטרופסות, דיני ירושה, צוואת ועיזבונות ועוד.

גם כשמתגרשים – שומרים על אחדות המשפחה השאר פרטים ונחזור אליך לעזרה

חברה לשיווק דיגיטלי חברה לשיווק דיגיטלי