צרו קשר עוד היום בטלפון
072-33-80-969

או מלאו פרטיכם
ונחזור אליכם בהקדם:

    עורכי דין לגירושין

החלטתם לסיים את היחסים ביניכם ולהתגרש? הדבר הראשון שעליכם לעשות זה לבחור משרד עורכי דין גירושין, משרד אשר ילווה אתכם במהלך הדרך עד לאישור הסכם גירושין. במאמר זה נציג בפניכם כמה פרמטרים לבחירת עורכי דין לגירושין בצורה חכמה. 

לפני כן עליכם לדעת, בישראל ישנם מאות משרדים של עורכי דין לגירושין, כמעט בכל ישוב ניתן למצוא מספר רב של עורכי דין שמתמחים בתהליך ובהסכם גירושין. עליכם להחליט מי מבין המשרדים הוא המתאים עבורכם. 

עורכי דין לגירושין הם לא רק אנשים שמתמחים בדיני משפחה וגירושים, דבר שהוא אמור להיות מובן מאליו, אלא עורכי דין לגירושין צריכים להיות אנשים בעלי ראייה רחבה, רגישה ואנושית. לעיתים הם יצטרכו להיות אלה שעוצרים אתכם מלעשות צעדים שעלולים להשפיע עליכם במובן קיצוני לאחר סיום התהליך.

עליכם לזכור, בפרט אם ילדים מעורבים בתהליך, שאחרי אישור הסכם גירושין יש עדיין מערכת יחסית מסוימת גם ביניכם וגם בין הצד השני לילדים. לכן, זה לא חכם בהכרח לירות את כל הכדורים ללא הבחנה. לשם כך משרד עורכי דין גירושין מוצלח ידע להניע אתכם מלבצע צעדים מסוימים ויציע לכם לבצע צעדים בצורה מדודה ושקולה על מנת שלא לשרוף את כל הגשרים ביניכם. גם אם הקשר נגמר בצורה קשה. 

עורכי דין לגירושין יצטרכו גם לעמוד לצידכם בכל עת, בדומה להליכים משפטיים אחרים, הרי שגם הליך זה עד אישור הסכם גירושין יכול להיות ארוך ומייגע, אך להבדיל מהליכים אחרים, כאן לא מדובר רק על עניין כספי או עניין בירוקראטי, אלא יש כאן גם עניין רגשי.
לכן כל צד ירצה, במידה והוא נוהג בצורה רציונאלית, להאיץ את התהליך ולהביא אותו לכדי סיום מהיר, אחרת זה עלול להימשך זמן רב וצריך לזכור, כל עוד אין אישור הסכם גירושין ואין גט, הרי שאף צד לא יכול להתחיל חיים חדשים, מערכת יחסים חדשה. דבר שעלול להיות מאוד לא פשוט, במיוחד בגילאים מסוימים. עורכי דין לגירושין מנוסים ידאגו שהתהליך יגיע לסיומו כמה שיותר מהר. 

לסיום, אם אתם מחפשים משרד עורכי דין גירושין, אתם מוזמנים לפנות אלינו אל משרד עורכי דין גבע אנחנו מתמחים בדיני גירושין ומשפחה ונשמח לעמוד לרשותכם בכל עת. אתם יכולים ליצור איתנו קשר דרך האתר או בטלפון, ותוך זמן קצר נעמוד לרשותכם ונעזור לכם בכל עניין. 

מוזמנים לקרוא בנוסף:
 
עו"ד אילן גבע   |   072-3380969   |   ilan.geva.adv@gmail.com
arrow-left6, arrow-left, left, previous
צרו קשר עוד היום בטלפון 072-33-80-969
או מלאו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם