גם כשמתגרשים – שומרים על אחדות המשפחה השאר פרטים ונחזור אליך לעזרה

עורכי דין צוואות

בישראל, דיני צוואות וירושות מוסדרות בחוק הירושה אשר נחקק בשנת 1965, בתקנות הירושה משנת 1998, וכמובן בפסיקה. החוק קובע בין היתר מי הוא יורש? מהי צוואה תקפה? וכן הגדרות שונות בעניין דיני ירושה וצוואה, ותנאים לקבלת מזונות מתוך עיזבון המנוח. בבחירת עורך הדין שעוסק בתחום, דעו כי עליכם לבחור את העורך הדין המתמחה בתחום דיני משפחה וירושה בשל העובדה כי קיימים המון תנאים ונושאים בתחום שצריך לדעת. כמו לדוגמא: במצבים שצוואה אינה ברורה, ויש צורך לבצע פרשנות בה, וזאת בשל העובדה שמי שכתב את הצוואה לא ידע שזה יהא לא ברור.

מי הוא בעצם היורש?

לכל אדם שנפטר קיים עיזבון, היורשים יכולים להיות מוגדרים כיורשים על פי החוק או על פי צוואה שהשאיר הנפטר. מה גובר על מה? אם קיימת צוואה נלך על פיה, ואם לא נפעל על פי הוראות החוק. לפיכך, במידה והנך במצב שאתה או קרוביך יורשים, או שמא ברצונך לכתוב צוואה, התקשר וקבע עוד היום פגישת ייעוץ עם משרד עורכי דין אילן גבע. מיותר לציין שכיום כל אדם צריך עורך דין, אולם חשוב לבחור בעורכי דין ירושה מקצועיים וכאלה שבאמת מתמחים באותו נושא, משרד עורכי דין אילן גבע, הינם מומחים בתחום דיני ירושה וצוואה ועומד לשירותכם בכל עת, קבעו עוד היום פגישה ונעזור לכם לטפל במקרה.

מהו עיזבון?

החוק לא מגדיר מהו עיזבון, יחד עם זאת, בפסיקה הענפה בתחום דיני צוואות וירושות ניתנה פרשנות למושג, וכיום מתייחסים לעיזבון כאל סך כל הנכסים של המנוח אשר עוברים בירושה אך יורשיו. כפי שניתן לראות למושג עיזבון יש פרשנות שהיא מאוד רחבה וניתן להכליל בתוכה המון נכסים. אף על פי כן, המחוקק קבע מה לא נכלל בתוך העיזבון: חובות שצבר הנפטר על פי חוזה ביטוחי, חברות בקופת גמל וחברות בקרן פנסיה. לאור כל האמור, ידוע כי כיום יש המון עורכי דין לירושה בישראל, השאלה היא האם אתה פונה לעורך דין הנכון? התקשר וקבע עוד היום פגישת ייעוץ בנושא עם משרד עורכי דין אילן גבע – משרד המומחה בתחום דיני ירושות וצוואות.

גם כשמתגרשים – שומרים על אחדות המשפחה השאר פרטים ונחזור אליך לעזרה

חברה לשיווק דיגיטלי חברה לשיווק דיגיטלי