צרו קשר עוד היום בטלפון
072-33-80-969

או מלאו פרטיכם
ונחזור אליכם בהקדם:

    עו"ד גירושין במרכז

 מה זה בכלל הסדר ראיה?
הסדר ראיה זה מצב שבו הורה לא נבחר כהורה המשמורן על ילדיו, ועל אף האמור אנחנו מעוניינים להעניק לאותו הורה אפשרות לבקר את ילדיו ולשמור איתם על קשר שהוא יציב, רציף ותקין. חשוב להבין שהסדר ראיה שהם נדיבים עוזרים לשמור על ההתפתחות התקינה של הילד הקטין, ובנוסף לכך לשמור על ביטחונו העצמי שמא יחשוב שאחד מהוריו פשוט נטשו אותו. אנחנו בטוחים שהילד שלכם הכי חשוב לכם בעולם, ולעולם לא תחשבו על מצב שבו אתם פוגעים בו או מחסירים ממנו דבר. אם אתם מחשפים עו"ד גירושין במרכז, פנו עוד היום למשרד המתמחה בתחום, וקבעו פגישת ייעוץ בנושא עם משרד עורכי דין אילן גבע.
 
איך משיגים הסדר ראיה?
עו"ד גירושין במרכז, שיודע לעשות את העבודה, ישיג עבורכם  את הסדר הפשרה. לעיתים במקרה כזה שאתם בגירושין עורך דין עבור עניין הילדים יהיה רעיון טוב. כאשר ישנה הסכמה בין ההורים הכתובה בתוך מסמך הסכם הגירושין, הסדר הראיה יהא על פי הסכמות ההורים. אולם, במקרה שבו אין הסכמה בין ההורים, וקיימות תביעות של בני הזוג אחד כלפי השני, אז הסדר הראיה ייקבע על פי החלטת בית המשפט, כאשר העיקרון המנחה את החלטתם הוא טובת הילד. איזה בית משפט מוסמך לדון בתביעה כזו? בעיקרון בית המשפט לענייני משפחה, אולם אם הדבר נגזר מתוך תביעת הגירושין בבית הדין הרבני, אז בית הדין הרבני גם הוא מוסמך לדון בעניין.

מוזמנים לקרוא בנוסף
גירושין עורך דין

הדבר הכי קשה בהליך הגירושין הוא עניין משמורת הילדים. כיום, אם אין לך הכרעה בעניין משמורת הילדים והסדרי הראיה, זה נחשב כאילו בכלל לא התגרשת, שכן הילדים זה הדבר הכי חשוב בתוך התא המשפחתי, ותמיד נדאג שהם יהיו בסדר לפני כולם. לאור האמור, הסדרי ראיה הם אחת מהסוגיות הרגישות ביותר בתחום דיני המשפחה, כאשר לעיתים קרובות הורים אינם מקדישים זמן ראוי למחשבה בעניין זה. בשל העובדה שנושא זה הוא אחד מהרגישים ביותר, אם אתם בהליך גירושין ומחפשים עורך דין, דעו לכם כי פנייה לעו"ד גירושין במרכז, יהיה פתרון נכון עבורכם. בעניין הילדים בעת הגשת תביעות גירושין ומשמורת, פנו עוד היום למשרד עורכי דין אילן גבע, על מנת לסלול את דרכם לקבלת הסדר ראיה שמתאימים לכם ולילדיכם.
 
עו"ד אילן גבע   |   072-3380969   |   ilan.geva.adv@gmail.com
arrow-left6, arrow-left, left, previous
צרו קשר עוד היום בטלפון 072-33-80-969
או מלאו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם