צרו קשר עוד היום בטלפון
072-33-80-969

או מלאו פרטיכם
ונחזור אליכם בהקדם:

    עו"ד גירושין במרכז

במקרים אחרים, תביעת גירושין יכול להיות הליך מאוד לא נעים, שלא נדבר על הליך מלוכלך, מלא בהשמצות הדדיות, האשמות ועוד. הסיבה היא, שכל צד רוצה להוכיח שהצד השני אשם ואחראי לפרידה ובכך לגרום לו לשלם יותר. לעיתים מדובר בתשלום ממשי, קרי כספי או תשלום בדמות משמרת על הילדים, ולעיתים יש לומר, מדובר בתשלום רגשי בלבד, שכן הוא לא יכול לקבל מעבר לכך. יש לכל אחד מהצדדים את הצורך הפנימי להציג את הצד השני כאשם בשביל שהוא יוכל להרגיש שהוא עשה הכל בשביל שזה יצליח וזו לא אשמתו שזה כשל. 

תפקידו של עו"ד גירושין במרכז הוא כפול, מצד אחד עליו לעמוד לצד הלקוח שלו ולשרת אותו נאמנה בכל הליך גירושין במטרה להצליח להשיג עבורו כמה שיותר במסגרת ההליך, החל ממזונות, משמרת על הילדים, חלוקת רכוש ועוד. מצד שני, עליו גם להיות הצד הריאלי בסיפור, עליו להיות זה שאומר ללקוח שלו מה הוא יכול להשיג ומה המחיר של זה. לעיתים יהיה עליו להרגיע את הלקוח ולהסביר לו שמאבק בצד השני מסיבות שאינן פרקטיות, לא יועיל לו ולא לילדים ולכן עליו לוותר. מדובר בעניין לא פשוט שרק עו"ד גירושין במרכז מנוסה יכול לעשות אותו בצורה טובה. 

לשם כך אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר, משרד עורכי דין גבע עו"ד גירושין במרכז הארץ. אתם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום ולקבל ממני הצעת מחיר אטרקטיבית לייצוג במסגרת הליך גירושין. נשמח לייצג אתכם בכל שלב בהליך ואעמוד לצידכם עד לסיום התהליך. אתם מוזמנים לפנות אלינו בכל עת. 

מוזמנים לקרוא בנוסף:
מבין כל הליכי המשפט האזרחי אשר מתקיימים בבתי משפט, נדמה שאין הליך יותר רגיש מאשר תביעת גירושין. מדובר בהליך רגיש ועדיין אשר יכול להיות ארוך ומסורבל, ולהותיר צלקות רבות בקרב המשתתפים, בוודאי אם מדובר בהליך גירושין שמעורבים בו ילדים קטנים. 

בדרך כלל בני זוג מגיעים להחלטה להיפרד אחרי תקופה קשה, יש מי שבוחר לעשות אותה קצרה ויש אחרים שבוחרים לעשות אותה ארוכה, של משברים, כעסים, התלבטויות ותחושה קשה של ניתוק,פיצול ופרידה. יש זוגות אשר בוחרים לגשת להליך גירושין מהיר על מנת לפתוח דף חדש כמה שיותר מהר, במיוחד כשמדובר בזוגות שיש להם ילדים והם אינם רוצים לפגוע אחד בשני. זה נכון גם במקרה שהיחסים בין בני הזוג עדיין סבירים וטובים, גם בלי קשר לעובדה שהם מחליטים להיפרד. 
 
עו"ד אילן גבע   |   072-3380969   |   ilan.geva.adv@gmail.com
arrow-left6, arrow-left, left, previous
צרו קשר עוד היום בטלפון 072-33-80-969
או מלאו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם