צרו קשר עוד היום בטלפון
072-33-80-969

או מלאו פרטיכם
ונחזור אליכם בהקדם:

    עו"ד לידועים בציבור

מה היא המשמעות של ידועים בציבור? מה הם הזכויות של ידועים בציבור? איך בוחרים את העורך דין המעולה ביותר עבורכם? מה הם היתרונות הבולטים ביותר של משרד עורכי דין גבע?

בעבר הלא כל כך רחוק נהוג היה כי כל זוג אשר מעוניין לחיות חיים משותפים עורך חופה וקידושין כדת וכדין. גם בימים אלו ישנם זוגות רבים אשר מעדיפים את הדרך הזו על מנת להתחבר לחיים משותפים. אולם עם זאת ניתן לראות כיום יותר ויותר זוגות אשר חיים בזוגיות ללא הסכם כזה או אחר, בין אם הוא הסכם דתי או הסכם אזרחי. זוגות אלו יכולים כאמור לחיות לאורך שנים ארוכות יחדיו אולם כאשר יחליט מי מהצדדים לפרום את הקשר יש להבין כי לצורת זוגיות זו יש השלכות.

עו"ד לידועים בציבור אשר מומחה לתחום זה הוא הכתובת היחידה במקרה הצורך. במקרים רבים יש צורך להוכיח כי אכן הצדדים חיו יחדיו והם אכן עונים על הקריטריונים של ידועים בציבור. לא מעט מקרים בהם עו"ד לידועים בציבור נאלץ להתמודד עם הצד שכנגד אשר טוען טענה הפוכה.

המשמעות של הכרה בכך שבני הזוג ידועים בציבור היא משמעות כלכלית. שכן רכוש המשותף שהצטבר לאותו הזוג עשוי להיות מחולק ביניהם על פי מה שיקבע בית המשפט. כמו כן לא פעם המצב הופך למורכב אף יותר כאשר עו"ד לידועים בציבור נאלץ לייצג  לקוחות במקרים שבהם לבני הזוג ישנם ילדים משותפים.

עורך דין משפחה במרכז? מי הוא העורך דין הנכון ביותר עבורכם? אין ספק כי מה שיקבע את גורל התיק הוא במידה ניכרת הליווי והייעוץ המשפטי שתקבלו. על מנת לבחור את טובי עורכי הדין חשוב מאוד לקבל את חוות דעתם של לקוחות מרוצים. עורך דין משפחה במרכז, משרד עורכי דין גבע, רשם הרבה מאוד הצלחות לאורך שנים רבות של עשייה בתחום המשפחה.

מחפשים עו"ד גירושין במרכז? משרד עורכי דין גבע!
משרד זה זמין ומזמין עבור כל לקוח ולקוח. עו"ד גירושין במרכז עם תודעת שירות גבוהה, רגישות ואחריות מלאה. טיפול בנושאי צוואות ומזונות, מזונות אישה וילדים, תביעות אבהות ועוד. 
 
עו"ד אילן גבע   |   072-3380969   |   ilan.geva.adv@gmail.com
arrow-left6, arrow-left, left, previous
צרו קשר עוד היום בטלפון 072-33-80-969
או מלאו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם