צרו קשר עוד היום בטלפון
072-33-80-969

או מלאו פרטיכם
ונחזור אליכם בהקדם:

    עו"ד משמורת

פעמים רבות בני הזוג מתגרשים בשל מחלוקות עמוקות ביניהם, ולכן בגירושין כל צד יראה את טובת הילד באופן שונה. לכן בתהליך הגירושין חובה עליכם להיעזר בשירותיו של עו"ד משמורת שיוכל לייצג אתכם ואת האינטרסים שלכם לטובת ילדיכם.
 
המונח משמורת מתייחס לאחריות היומית והמידית הניתנת למבוגר האחראי על הילדים במשפחה. בתהליך הגירושין, ההחלטה על קבלת משמורת תושפע מטובת הילד. לעתים קרובות בני הזוג מסכימים בנושא המשמורת אך כשאין הסכמה בין בני הזוג, יכול אחד מבני הזוג להגיש תביעת משמורת לבית המשפט לענייני משפחה וכאן אתם זקוקים לשירותיו של עורך דין משמורת.
 
אם בעבר היה כמעט מובן מאליו שהאם היא זו שתקבל את המשמורת על הילדים, בשנים האחרונות אנו רואים מגמה שלפיה יותר אבות מבקשים משמורת משותפת על הילדים. במסגרת זו ההורה שמקבל את הראייה הנמוכה יותר זכאי למינימום 35% מהזמן ולעתים זה מגיע לחלוקה שווה של 50%-50%. במסגרת משמורת משותפת שני ההורים אחראיים על הפעילויות הבסיסיות בחיי הילדים אותן ציינו למעלה. .
 
המצב האידאלי כמובן הוא כזה שבו בני הזוג מסכימים בינם לבין עצמם על האחריות ההורית על הילדים והסדרי השהות. ועדיין, אחרי ההסכמה ביניהם עליהם לקבל את אישור בית המשפט לכך ולכן יש להצטייד בעו"ד משמורת שיוכל לשכנע את בית המשפט כי הסדרי האחריות ההורית והשהות היא לטובת הילדים.

עו"ד אילן גבע עומד לשירותכם בנושא עו"ד משמורת ונותן מענה מקצועי בכל התחומים הנוגעים לגירושין: מזונות אישה, מזונות ילדים, הסדרי האחריות ההורית, אפוטרופסות, הסדרי השהות של הילדים עם הוריהם, איזון המשאבים בין בני הזוג ועוד. המשרד ועורך דין משמורת מלווים באופן אישי כל לקוח ודואגים למענה מידי לכל שאלה והתייעצות. אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר לקבלת פרטים נוספים בכל שלב של התהליך שלכם, בין אם בכוונתכם לפתוח בכזה ובין אם כבר התחלתם.

מוזמנים לקרוא בנוסף
זמני שהות
אחד התפקידים שלכם כהורים הוא לדאוג לצרכים היום-יומיים של הילדים שלכם ולרווחתם. כהורים, עליכם לספק להם מקום לינה, מזון, שירותי רפואה וחינוך. האחריות הזו אינה מסתיימת בגירושין, גם אם הילד אינו מתגורר איתך במרבית ימי השבוע. שני ההורים הם האפוטרופוסים של הילדים, ללא קשר למי קיבל את המשמורת עליהם.
 
 
עו"ד אילן גבע   |   072-3380969   |   ilan.geva.adv@gmail.com
arrow-left6, arrow-left, left, previous
צרו קשר עוד היום בטלפון 072-33-80-969
או מלאו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם