גם כשמתגרשים – שומרים על אחדות המשפחה השאר פרטים ונחזור אליך לעזרה

עריכת צוואות

מה יהיה עם לא תכתבו צוואה?

אם גם אתם נמנים על מאות אלפי האזרחים שלא ערכו צוואה ושואלים מה יעלה בגורל רכושכם לאחר הסתלקותכם מן העולם, יש לכך פתרון לפי החוק הישראלי. דיני צוואות וירושות מסדירים את הנושא וקובעים מי יקבל את כספכם במידה שלא ערכתם צוואה ומחלקים את עיזבונכם בין בני המשפחה.

למה עורכים הצוואה?

אז למה בכלל צריך לערוך צוואה? מכיוון שהחיים מזמנים לנו הפתעות ולעתים אנו מעוניינים להוריש את הכסף לגורמים נוספים שעשו לנו טוב בחיים או כתרומה לארגונים, וכדי שרצונכם האמיתי ימולא עליכם להאיר צוואה ברורה. לכן עריכת צוואות מחיר שכדאי לשלם, כדי שהרכוש והממון שצברתם לאורך השנים יעבור לידיים שאליהן אתם מעוניינים שהוא יעבור.

על פי דיני צוואות וירושות, אם לא תשאירו צוואה מחצית מהעיזבון יעבור לבן או בת הזוג והשאר יחולק שווה בשווה בין הילדים, ואם אחד מהם נפטר, חלקו של הילד יעבור לצאצאיו, כלומר לנכדים מהילד הזה. אם אין בני זוג, כל העיזבון יחולק לילדים. אם אין לכם ילדים או נכדים, העיזבון יחולק להוריכם ולצאצאיהם, כלומר אחים ואחיות. אם אחד מהאחים אינו בין החיים – הסכום יועבר לאחיינים. במקרה שגם כאן אין יורשים, העיזבון יועבר לסבים ולסבתות ולצאצאיהם, כמובן גם כאן בחלוקה שווה. אם הם אינם בין החיים, הכסף יחולק לדודים.

עריכת צוואות מחיר שכדאי לכם להשקיע בעיקר אם החלוקה הזאת אינה משקפת את רצונכם. עו"ד המתמחה בדיני צוואות וירושות כמו משרד עורכי דין אילן גבע, ידע לייצג את רצונכם גם לאחר מותכם, וידע להיכנס לפרטים הקטנים ביותר כדי לקיים את הצוואה על הצד הטוב ביותר עבורכם. פנו כבר היום לצוות משרדו, שישמח לעמוד לרשותכם במלוא המקצועיות, האמינות והרגישות.

במשרד עורכי דין אילן גבע, ילוו אתכם בתהליך של כתיבת הצוואה תוך שיקוף רצונכם אך גם מתן חלוקה הולמת לבני המשפחה במידה שהחלטתם לשתף בעיזבונכם גם גורמים אחרים מחוץ לתא המשפחתי שלכם. בסופו של דבר עריכת צוואות מחיר ששווה לכם לשלם ולחסוך לכם בחייכם ולבני המשפחה לאחר לכתכם כאב ראש ושברון לב.

גם כשמתגרשים – שומרים על אחדות המשפחה השאר פרטים ונחזור אליך לעזרה

חברה לשיווק דיגיטלי חברה לשיווק דיגיטלי