גם כשמתגרשים – שומרים על אחדות המשפחה השאר פרטים ונחזור אליך לעזרה

פתיחת הליך גירושין

תיק גירושין הוא עניין של עורכי דין משפחה

תהליך הגירושין נפתח בהחלטה של בני זוג להיפרד, ושהגיע הזמן בעצם לסיים את הקשר. תיק גירושין זה תיק ששייך לתחום דיני המשפחה, שכן מדובר בבני זוג שחיו במהלך תקופה מסוימת יחד, ולאחר ההחלטה להיפרד, הם בעצם מעוניינים לנתק כל קשר שקיים ביניהם. זה ברור ומובן שככל שיש יותר אנשים שמעורבים בתיק הגירושין, תהליך הגירושין יהפוך לקשה יותר. הדוגמא המובהקת לכך אלה תיקי גירושין שמעורבים בהם ילדים. תהליך המשפטי שקיים בתיקי גירושין ומזונות ילדים איננו פשוט, ומחייב ידע בנושא. לפיכך, כבר לאחר שהחלטתם לסיים את הקשר, כדאי לפנות למשרד עורכי דין גירושין באופן מיידי. מדוע? הזמן של כולם חשוב, מערכת המשפט בישראל עובדת מאוד לאט, ועל כן, אם אתם רוצים לסיים דברים מהר, תתחילו אותם מהר. כמו כן, חשוב לבחור בעורך דין מתחום דיני המשפחה, זאת אומרת משרד עורכי דין שמטפל בעניינים של משפחה ואף מתמקד בנושא גירושין. פנו עוד היום למשרד עו"ד אילן גבע, ונהפוך את הליך הגירושין לפשוט, וננסה אף לזרזו.

אחת השאלות שעולות כשאנחנו מחליטים לפתוח תיק הגירושין היא, האם עלינו להיעזר במומחה בטיפול תיקי גירושין או האם עלינו להיעזר בעורך דין רגיל, צעיר, חסר ניסיון שעולה הרבה פחות כסף ויכול לעזור לנו במקרה של תיק זה.

פתיחת תיק גירושין

פתיחת תיק גירושין ברבנות או בבית משפט לענייני משפחה, הוא לא דבר פשוט, לא מבחינה רגשית ולא מבחינה כלכלית, אנשים לא ממהרים לפנות להליך של פתיחת תיק גירושין, שכן הם מבינים שמצעד כזה אין דרך חזרה, אך ברגע שהם החליטו עליו ואכן נקטו מעשה, הרי שעליהם להחליט איזה עורך דין לקחת על מנת שילווה את התהליך שלהם.

כמו בכל תחום, גם בתחום של גירושין עדיף תמיד להיעזר במומחה ולא בעורך דין חסר ניסיון או צעיר שזה לו התיק הראשון או בין הראשונים. מומחה בטיפול תיקי גירושין ידע כיצד להתגבר על המכשולים השונים שבדרך, הוא ידע כיצד לעבוד מול עורך הדין השני, כיצד לזרז עניינים ולא פחות חשוב הוא ידע לתאם ציפיות עם הלקוח.

כלומר, הוא ידע בדיוק כיצד התהליך הולך ומכאן שהוא ידע לומר לו, מה הוא יכול להשיג ומה לא, באיזה טווח זמן זה יקרה, כיצד ומה המחיר שעליו לשלם.

תיק גירושין הוא לא תיק פשוט, זה תיק שגובה הרבה מאוד משאבים רגשיים וכן כספיים, לכן חשוב שכל צד שנכנס אליו יהיה מודע לכך, אחרת הוא עלול להגיע לסיטואציה לפיה הוא עלול להפסיד בה לא מעט. ההיגיון אומר שככל שנכנסים לתהליך בידיעה ברורה כיצד הוא מתנהל ומה אפשר להפסיד בו, אז ברור יותר על מה שווה להילחם וכיצד.

תיק גירושין נחשב לאחד התיקים החושפניים והרגשיים ביותר שמונחים לפתחו של בית המשפט, שני הצדדים מוכנים לחשוף את מערכת היחסים ביניהם והם מוכנים, בשביל לנצח, להפוך אדם שבעבר היה הכי קרוב לאויב מר. זה מסוג הדברים שמומחה בטיפול תיקי גירושין, יודע גם להסביר ללקוח שלו ולהציג בפניו את השאלה האם הוא מעוניין בכך וכן כיצד לבצע את השינוי הפנימי שלו בשביל להגיע למצב כזה.

איך לבחור משרד עורכי דין גירושין?

מלבד העובדה שהליך הגירושין איננו פשוט, ומלווה בסערה עצומה של רגשות, בחירת עורך דין מקצועי בתחום רק עשויה להקל על המצב. במקרים שבהם מעורבים ילדים, אז בכלל נצטרך לדעת לשמור על פרופורציות, ולא כל שכן, להראות סבר פנים נעים לילדים שמא יפחדו מההליך שעובר על אחד מהוריהם. לאור כל זאת, הדבר הכי חשוב הוא לדעת לבחור עורך דין שייעשה את העבודה, ויקל על אחד מבני הזוג לפחות מן הפן המשפטי של הדבר. עורכי דין של גירושין, חייבים לדעת את כל רזי המקצוע, שכן ייצוג בתיק כזה איננו פשוט. כפי שידוע לכל, עורכי דין ישראל קיימים בשפע, אולם יחד עם זאת, בחירת עורך דין מקצועי זהו דבר שחייבים לעשות ובמיוחד במקרים של גירושין. על כן, אנו משרד עורכי דין גירושין אילן גבע, מזמינים אתכם להתקשר ולקבוע פגישה. כמו כן, אנו מציעים לכם בנוסף לכך, להשאיר את הפרטים שלכם, ונציג ממשרדי יחזור אליכם בהקדם האפשרי.

פתיחת הליך גירושין ברבנות

פתיחת הליך גירושין עובר דרך בית הדין הרבני. כעת, הצדדים המעורבים בדבר ניצבים בפני שני מסלולים עיקריים: מסלול אחד בו הליך הגירושין מתבצע בהסכמה. וזאת, כאשר המסלול השני איננו מתבצע בהסכמה וכולל תביעת גירושין. כך או כך, כדי להתנהל כראוי אל מול הגורמים הרלוונטיים, מומלץ לפנות אל משרד עורכי דין אילן גבע. משרד זה, בניהולו של עו"ד אילן גבע, מתמחה בדיני משפחה. כל זאת, תוך מענה מקיף ומקצועי לקהל לקוחותיו.

פתיחת הליך גירושין – בסיועו של מומחה

אהבה היא אמנם מושג תמים, אך רבים מאתנו מאמינים בו. אחרת, איך ניתן להסביר מדוע זוגות רבים כל כך מחליטים להתחתן שנה אחר שנה? עם זאת, הסטטיסטיקות מוכיחות שוב ושוב כי אכן מדובר בתמימות – וכי אחוזי הגירושין בארץ הינם במגמת עלייה. אין ספק, אהבה היא רגש מעורר השראה, ובמקביל היא גורמת לעוגמת נפש רבה.

בהתאם, במקרים בהם הבעל והאישה מחליטים להיפרד יהיה עליהם להתחיל בשלב הבא: פתיחת הליך גירושין. לצורך פתיחת התיק, יש לפנות אל בית הדין הרבני באזור המגורים של הבעל והאישה. האם ישנה הסכמה בין בני הזוג על הליך זה? או שמא מדובר בפעולה חד-צדדית? לכך, ישנה השפעה על פתיחת תיק הגירושין וניהולו.

השאיפה היא, כמובן, כי הליך הגירושין יתבצע בהסכמתם של שני הצדדים. כך, ניתן יהיה לשמר את התא המשפחתי כראוי. כמו כן, במסלול זה ניתן יהיה להגיע להחלטות ביעילות רבה. במקביל, רצוי שהליך זה ילווה עורך דין המתמחה בדיני משפחה; מומחה בעל ניסיון והכשרה אשר ישמש בתור קול ההיגיון ויד מכוונת כאשר הרגשות הופכים לסוערים במיוחד.

פתיחת הליך גירושין בצורה הנכונה

ההחלטה להתגרש היא איננה קלה. עם זאת, לעיתים קרובות היא הכרחית. במקרים אלו רצוי להגיע להסכמה משותפת ולהתקדם ברוח טובה. הליך הגירושין איננו מתנהל על מי מנוחות? ברצונכם להתייעץ עם גורם מוסמך ולקבל את הסיוע המקצועי ביותר? כל שעליכם לעשות הוא לפנות אל משרד עורכי דין אילן גבע.

גם כשמתגרשים – שומרים על אחדות המשפחה השאר פרטים ונחזור אליך לעזרה

חברה לשיווק דיגיטלי חברה לשיווק דיגיטלי