אילן גבע
072-33-80-969
משרד עורכי דין

צרו קשר עוד היום בטלפון
072-33-80-969

או מלאו פרטיכם
ונחזור אליכם בהקדם:

תאונות דרכים

הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה פרסמה כי בשנת 2016 נהרגו בכבישי הארץ, מתוכם 101 הולכי רגל, בתאונות דרכים 371 אנשים, כמו כן נפצעו קשה קרוב ל-2,000 אנשים ועוד יותר מ-20,000 אנשים נפצעי קל ובינוני. בכל שנה נהרגים ונפצעים יותר ויותר אנשים. מייד לאחר התאונה, חשוב מאד להתייעץ עם עורך דין נזיקין המתמחה בתאונות דרכים.

מאז שנת 1976, עת נחקק החוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים, אין יותר חשיבות לשאלה מי אשם בתאונה, וכל אדם שנפגע עקב שימוש ברכב, למעט מקרים חריגים, יפוצה על ידי חברת הביטוח של הרכב הפוגע המבטחת אותו בביטוח חובה. כאשר הרכב הפוגע אינו מבוטח, נפגע תאונת הדרכים יקבל פיצוי מחברת הביטוח קרנית.

את הפיצוי המגיע לנפגע תאונת דרכים ניתן לתבוע עד שבע שנים מיום התאונה. כאשר אם הנפגע היה קטין בעת התאונה (ולא חשוב גילו) ניתן לתבוע את הפיצוי עד שיגיע לגיל 25. סכום הפיצוי המגיע לנפגע תלוי במידת הפגיעה וחומרתה, אם נשארה נכות רפואית ומה מידת פגיעתה בתפקוד היומיומי של הנפגע. בנוסף בוחנים נתונים נוספים; גילו של הנפגע ושכרו הממוצע של הנפגע לפני התאונה ואחריה.

בניגוד לתביעות נזיקין אחרות, במקרים של נזיקין עקב תאונות דרכים החוק מאפשר לנפכע התאונה לקבל תשלומים חודשיים (תשלום תכוף) לכיסוי הוצאות הקשורות לטיפולים עקב תאונת הדרכים, וזאת אף לפני קביעת הפיצוי הסופי.

שכ"ט עו"ד במקרה של תאונת דרכים קבוע בחוק ועומד על 8%  + מע"מ במידה והפיצוי התקבל בפשרה לפני הגשת כתב תביעה, 11% + מע"מ במידה והפיצוי התקבל בפשרה לאחר הגשת כתב תביעה ו- 13% + מע"מ במידה והפיצוי נפסק בפסק דין של בית משפט.

משרדנו עובד מול מומחים רפואיים מהשורה הראשונה בארץ לקבלת חוו"ד רפואיות, המקובלות בבית המשפט ואשר בזכותן לקוחותינו זוכים לקבל פיצוי מכסימאלי עבור נזקיהם.

לקביעת פגישת ייעוץ ללא עלות להערכת סיכויי התביעה, צרו קשר ...

מוזמנים לקרוא בנוסף
יצוג תאונות דרכים
 
 
עו"ד אילן גבע   |   072-3380969   |   ilan.geva.adv@gmail.com
צרו קשר עוד היום בטלפון 072-33-80-969
או מלאו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם
arrow-left6, arrow-left, left, previous