גם כשמתגרשים – שומרים על אחדות המשפחה השאר פרטים ונחזור אליך לעזרה

תביעת גירושין ברבנות

תביעת גירושין ברבנות תתבצע כאשר אין הסכמה בין שני הצדדים – ורק אחד מבני הזוג מביע רצון להתגרש. אומרים שאהבה מניעה את העולם. עם זאת, הסטטיסטיקות מציגות מציאות עגומה למדי. הרי החוכמה היא לא רק לדעת עם מי להתחתן – אלא גם ממי להתגרש. מרגישים כי הזוגיות עם הפרטנר איננה כפי שהייתה בעבר? מתבשלים עם מחשבה זו וכעת אתם משוכנעים בהחלטתכם להתגרש? במקרה בו הצד השני איננו מעוניין בכך, יש לפנות אל משרד עורכי דין אילן גבע ולמצות את האפשרויות העומדות בפניכם. לאורכו של שיתוף פעולה זה, תקבלו את הייעוץ המשפטי האיכותי ביותר. כמו כן, צוות המומחים יסייע לכם תוך מענה מדויק על האינטרסים שלכם.

להגיש תביעת גירושין ברבנות

מאז ילדותנו, אנו גדלים על סיפורי אגדות; מיתוסים בהם אנו למדים על הנסיך והנסיכה אשר מתאהבים, מתחתנים וחיים באושר ובעושר עד עצם היום הזה. עם זאת, סיפורים אלו הם פרי דמיון כאשר המציאות הינה מורכבת בהרבה. אכן, השאיפה היא למצוא פרטנר תומך ואוהב אשר ילווה אותנו ביום-יום כמו גם בנקודות המכריעות בחיינו. עם זאת, החיים מציגים בפנינו אתגרים וקשיים – כאשר מערכת יחסים בלתי יציבה תקרוס ואף תוביל לכדי גירושין.

מקרים אלו, בהם בן או בת הזוג מחליטים להתגרש, מסמלים את סיומה של תקופה. עם זאת, ייתכן והצד השני לא יקבל חדשות אלו באווירה טובה. במילים אחרות, כאשר הליך הגירושין איננו מתבצע בהסכמה מלאה – ניתן להגיש תביעת גירושין ברבנות.

ישנן עילות שונות בגינן הבעל, למשל, יכול להגיש תביעה זו; עילות הסובבות סביב פריון האישה או מצבה הבריאותי. כמו כן, ישנם מצבים בהם בית הדין הרבני יכול לכפות את הליך הגירושין. כך או כך, כדי לנהל מסע זה על הצד הטוב ביותר מומלץ לפנות אל עורך דין בעל ניסיון בניהול תיקי גירושין.

ייעוץ וסיוע משפטי איכותי בהליך תביעת גירושין ברבנות

ההחלטה להתגרש איננה מגיעה כלאחר יד, אלא לאחר מחשבה רבה. בהתאם, כאשר אחד הצדדים מגיע למסקנה המתבקשת ומבקש להתגרש, עליו לקבל את הייעוץ המקיף ביותר. וזאת, כדי לתכנן את צעדיו הבאים כראוי. מעוניינים גם אתם בשירות זה? כל שעליכם לעשות הוא ליצור קשר עם משרד עורכי דין אילן גבע.

גם כשמתגרשים – שומרים על אחדות המשפחה השאר פרטים ונחזור אליך לעזרה

חברה לשיווק דיגיטלי חברה לשיווק דיגיטלי