גם כשמתגרשים – שומרים על אחדות המשפחה השאר פרטים ונחזור אליך לעזרה

תביעת כתובה

ניתן להגיש תביעת כתובה לאור מגוון נסיבות. מסמך הכתובה נתפס, כיום, כמנהג מיושן. עם זאת, הוא משמח חלק בלתי נפרד בכל חתונה יהודית הנערכת בישראל. כמו כן, הכתובה הינה מסמך משפטי מחייב המציג את התחייבויותיהם של שני הצדדים אחד כלפי השנייה – בייחוד במקרים של פרידה. בהתאם, כאשר הבעל והאישה מחליטים להתגרש, ניתן יהיה לתבוע את הצד השני ולממש את הכתובה. מעוניינים גם אתם להגיש תביעה זו? זקוקים לייעוץ וליווי במסגרת דיני משפחה וגירושין? צרו קשר עוד היום עם משרד עורכי דין אילן גבע. משרד זה מתמחה בניהול הליכי גירושין במקצועיות רבה. כמו כן, בזכות עובדי המשרד תקבלו סיוע במסגרת דיני צוואה וירושה, ייפוי כוח מתמשך, הסכמי ממון ועוד.

תביעת כתובה והגשתה כנדרש

בבואנו לתכנן את חתונת חלומותינו, אנו נכין רשימת משימות – ונדאג להוציא אותה לפועל כראוי. החל מהמקום לאירוע, השמלה ועד המוזמנים – היבטים אלו ואחרים יתרמו רבות להצלחת האירוע. כמו כן, אחד מהאלמנטים המרכזיים בכל חתונה יהודית הינו הכתובה. אכן, רבים מאתנו מתייחסים לכך בתור מנהג מיושן, עתיק ולא מחייב – אך מדובר בטעות. למעשה, מדובר במסמך משפטי מחייב ביותר.

בהתאם, לאחר כך וכך שנים כאשר הבעל והאישה מחליטים להתגרש – יש באפשרותם להגיש תביעת כתובה. מטרתו של שטר הכתובה, למעשה, הוא להטיל מעין קנס על הבעל אם וכאשר בני הזוג עומדים בפני גירושין. כך, האישה תקבל סיוע כלכלי בעת "הגירוש".

את התביעה ניתן להגיש לאור מגוון נסיבות, כאשר אחת המרכזיות מתוכן הוא בגידת הבעל. כמו כן, נדגיש כי קיימת אפשרות לשלול את הכתובה במהלך הגירושין. כך או כך, כדי להתנהל כראוי מול הגורמים הרלוונטיים יש לפנות אל עורך דין מתחום דיני המשפחה – ולתכנן את השלב הבא.

לממש את זכויותיכם

מימוש הכתובה בעת הליך הגירושין הינו פעולה נפוצה. מעוניינים גם אתם לבדוק אפשרות זו? כל שעליכם לעשות הוא לפנות אל משרד עורכי דין אילן גבע. צוות עובדי המשרד יסייעו לכם כראוי שלב אחר שלב.

גם כשמתגרשים – שומרים על אחדות המשפחה השאר פרטים ונחזור אליך לעזרה

חברה לשיווק דיגיטלי חברה לשיווק דיגיטלי