צרו קשר עוד היום בטלפון
072-33-80-969

או מלאו פרטיכם
ונחזור אליכם בהקדם:

    תהליך גירושין

יש שתי תשובות לשאלה איך מתגרשים. במידה ומדובר בנישואים קשים ומכוערים, אז יש לקחת בחשבון שגם הגירושים יהיו בצורה דומה ועל כן בשביל להגיע מוכנים יש לאסוף ראיות אשר יוכיחו שהצד השני אחראי לקריסת הקשר. למשל, יש להוכיח שהוא פעל בצורה לא אמינה והגונה (למשל בגד), בצורה אלימה ועוד.

כמו כן, יש לאסוף ראיות לגבי מצבו הכלכלי של הצד השני, כמה הוא משתכר, זכויות, הוצאות וכדומה. כך שתגיעו לתהליך גירושין, יקבע שהוא זה שיצטרך לשלם לכם ולא להיפך. התשובה השנייה לשאלה היא, אם מדובר בגירושים בהסכמה, אז אין צורך לאסוף ראיות, אלא להניח הכל על השולחן ולהגיע להסכמות, זאת כמובן ומדובר בקשר שנגמר בצורה יפה למרות המשברים והקשיים. בכל מקרה, עליכם להיעזר בעורך דין שמתמחה בגירושין וילדים, כך תוכלו לדעת היטב מה כל הזכויות שלכם, וכיצד עליכם להילחם עליהם. 

נקודה חשובה בשאלה איך מתגרשים היא כל העניין הרגשי והכספי. עליכם להיות מוכנים לכך, שמדובר בהליך ארוך, מסורבל, קשה ומאוד לא פשוט מבחינה רגשית, כל האהבה והדאגה שהיתה ביניכם עם השנים תישכח ברגע שיתחיל תהליך גירושין. לכן חשוב שתהיו מוכנים לזה ותכירו בכך שעליכם להיאבק חזק ככל הניתן, על מנת שלא תצטרכו להתפשר בשום שלב. 

נקודה אחרונה, למענכם ולמען ילדכם, מוטב שתשאירו אותם מחוץ לתהליך. גירושין וילדים לא הולכים ביחד בשום צורה ואם תכניסו אותם לתהליך, הם ייפגעו ואתם תיפגעו. 

לסיום, אם אתם מחפשים משרד עורך דין שמתמחה בהליך גירושין וילדים, זה הזמן לפנות אלינו, משרד עורכי דין גבע מתמחה בתהליך גירושין ואנחנו נשמח להסביר לכם איך מתגרשים בצורה חכמה. אתם מוזמנים לפנות אלינו ותוך זמן קצר תקבלו אצלנו מענה לכל השאלות שעומדות בפניכם.  

מוזמנים לקרוא בנוסף:
הרגע הקשה ביותר בזוגיות של גבר ואישה זה הרגע בו הם מחליטים להתגרש. אף אחד מהם לא חושב על זה, מן הסתם, כשהם מתחתנים ובמהלך הזמן, גם בעת משברים שונים ומשונים, הם בטוחים שהם לא יצטרכו להיכנס לתהליך גירושין. ברוב המקרים הם מבקשים להימנע מזה, בין היתר בגלל שמעורבים בתהליך ילדים. 

אך לעיתים כמות ועוצמת המשברים היא כזו, שלא ניתן להתמודד איתם ולעיתים אין ברירה אלא לפרק את החבילה ולהיכנס באמת לתהליך גירושין שבסופו כל אחד מבני הזוג יוכל להתחיל שלב חדש בחיים. לשם כך, צריך לדעת איך מתגרשים. 
 
עו"ד אילן גבע   |   072-3380969   |   ilan.geva.adv@gmail.com
arrow-left6, arrow-left, left, previous
צרו קשר עוד היום בטלפון 072-33-80-969
או מלאו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם