גם כשמתגרשים – שומרים על אחדות המשפחה השאר פרטים ונחזור אליך לעזרה

תהליך גירושין

לכאורה, עורך דין שמתמחה בדיני גירושים צריך להציע ללקוחות שלו לפנות להליך גירושין בבית משפט או בבית הדין הרבני, שכן זו הדרך עבורו להרוויח יותר כסף, אך כמו כל מי שמתעסק בגירושים עורך דין לענייני גירושין טוב יודע, שהדרך הטובה ביותר שבני הזוג יכולים לסיים קשר נישואים ביניהם, הוא באמצעות גירושים בהסכמה.

פתיחת הליך גירושין הוא הליך מורכב ולא פשוט, בוודאי לא מבחינה רגשית, ובטוח לא כשמדובר בהליך בו מעורבים ילדים. לכן הרבה פעמים בני הזוג יעדיפו לוותר על ההליך הארוך של גירושים בבית משפט או בבית דין רבני כפי שמאפשרים להם דיני הסכם גירושין והם יפנו להליך של גירושים בהסכמה.

חלוקת רכוש בגירושים

במסגרת הליך זה, הם מחליטים ביניהם כיצד לחלק את הרכוש, אלו מזונות ישולמו לילדים או מזונות לאישה, מי ימשיך להחזיק בדירה המשותפת, מי יחזיק בעסק המשותף (במידה וקיים עסק כזה) מי יחזיק ברכב, כיצד יתחלקו הזכויות הסוציאליות של הצדדים (פנסיה, קרן השתלמות וכדומה) ובאופן כללי כיצד יתגבש מסמך הגירושים ביניהם. המסמך ייכתב על ידי עורכי דין שמתמחים בדיני גירושים וייחתם על ידי שני הצדדים. לאחר מכן הוא יקבל תוקף משפטי בבית המשפט.

חשוב להבהיר, הרצון להגיע לגירושים בהסכמה, נובע לא רק מהסיבה הפשוטה שכל צד רוצה, מסיבותיו שלו או מסיבות משותפות לסיים את הקשר בצורה נעימה וידידותית מבלי לגרום נזקים אחד לשני, אלא גם על מנת שהם יוכלו לקבוע בעצמם את אופי הגירושים ולא יצטרכו להיתלות בגורם חיצוני שיעשה זאת בשבילם.

גם כשמתגרשים – שומרים על אחדות המשפחה השאר פרטים ונחזור אליך לעזרה

חברה לשיווק דיגיטלי חברה לשיווק דיגיטלי