צרו קשר עוד היום בטלפון
072-33-80-969

או מלאו פרטיכם
ונחזור אליכם בהקדם:

    תיקי מזונות

בסופו של דבר מדובר בהרבה מאוד כסף. על כן אין להתפשר על העורך דין אשר ילווה אתכם במהלך כל התהליך. חשוב מאוד לדעת לטפל בעניין כבר מהשלבים הראשונים שלו בצורה המקצועית ביותר. בין אתם אלו היוזמים את מהלך הגירושים או בין אם נקלעתם להליך גירושים שלא ביוזמתכם חשוב מאוד לדעת ולפנות אל איש המקצוע אשר יסייע בייעוץ ובהכוונה. טיפול לקוי בתהליך הגירושים הכולל את כל רבדיו עשוי להוביל בסופו של דבר לעתיד עם חובות וקושי כלכלי ונפשי.

מה היא המשמעות של תיקי מזונות? מי זכאי לקבלת דמי מזונות? האם ניתן לשנות את ההסכמים הכתובים של דמי המזונות? מה היא המשמעות של המזונות עבור הגבר? מי ישרת אתכם במשרד עורכי דין גבע?
תיקי מזונות הם חלק חשוב מאוד בכל תהליך הגירושין. על פי המקובל כיום במדינת ישראל לרוב תשלום המזונות חל על האב. אב המשפחה צריך לשלם דמי מזונות לילדיו וכמו כן במקרים רבים גם לבת הזוג. אולם ישנם מקרים רבים בהם האם מרוויחה סכומי כסף נכבדים ועל כן ישנה חלוקה אחרת של נטל המזונות.

תיקי מזונות דורשים כאמור את הטובים שבמומחים. חשוב מאוד לזכור כי עם השנים חלים שינויים כאלו ואחרים כמו שינוי במצבו הכלכלי של האב, ילדים גדלים ולהם צרכים שונים ועוד כהנה וכהנה שינויים. במקרים אלו ניתן לבקש מבית הדין לפתוח מחדש את ההסכם.

עו"ד משמורת? למה לבחור דווקא בשירותי משרד עו"ד גבע? על מנת לקבל את ההחלטה הנבונה ביותר לבחירת העורך דין חשוב מאוד לשמוע את חוות דעתם של הלקוחות המרוצים. עם השנים נוספו אל מעגל הלקוחות המרוצים של משרד זה לקוחות רבים המגיעים מאזורים שונים בארץ. עו"ד משמורת, משרד עורכי דין גבע, משרתים את הלקוחות בנאמנות ובאדיבות.

עורך דין משמורת? מה עוד במשרד זה?
שלל שירותים מתחום דיני המשפחה הכולל כאמור עורך דין משמורת, עורך דין לדיני ירושות וצוואות, טיפול בעניינים פליליים בתחום המשפחה, תביעת אבהות, איזון משאבים ועוד. אחריות מלאה יחס אישי ומקצועי.
 
עו"ד אילן גבע   |   072-3380969   |   ilan.geva.adv@gmail.com
arrow-left6, arrow-left, left, previous
צרו קשר עוד היום בטלפון 072-33-80-969
או מלאו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם