גם כשמתגרשים – שומרים על אחדות המשפחה השאר פרטים ונחזור אליך לעזרה

תיקי מזונות

מהם תיקי מזונות?

הבית שלנו הוא המבצר שלנו, המקום שמגן עלינו ובו אנו מוצאים נחמה ליום קשה. אבל כשהיחסים עולים על שרטון ומתקבלת ההחלטה לפרק את החבילה ובמיוחד אם יש ילדים מעורבים ברקע, מגיע אחד החלקים החשובים והכואבים בניהול תהליך הגירושים – תיקי מזונות.

למה משלמים מזונות?

בישראל, כיום מקובל לרוב כי תשלום המזונות חל על האב, שצריך לשלם דמי מזונות לילדיו ובמקרים רבים גם לבת הזוג. מטרת החוק שקובע את גובה תשלום המזונות היא שהילדים לא ייפגעו מהחלטת הוריהם להיפרד, וכי על האב, שבמקרים רבים היה אחראי למשכורת העיקרית בבית ולעתים אף היחידה, לדאוג לכך שרמת חייהם לא תיפגע ותישמר כפי שהייתה לפני ההחלטה לפרום את הקשר בינו לבין האם. אולם, כיום ישנם מקרים שבהם האם מרוויחה סכומי כסף נכבדים, לפעמים היא המפרנסת העיקרית, ובמקרים אלו ישנה חלוקה אחרת של נטל המזונות.

תיקי מזונות דורשים כאמור את הטובים שבמומחים מכיוון שמדובר בנושא כל כך רגיש לכל הצדדים – האב, האם והילדים. פעמים רבות ניהול תיקי מזונות הופך לסאגה מכוערת בשל ה"דם הרע" הזורם בין ההורים, אך הילדים לא צריכים לסבול מכך. לכך חשוב מאוד להשתמש בשירותיו של עורך דין לדיני משפחה במרכז, שמנוסה ובקיא בטיפול בתיקים כאלו.

במשרד עורכי דין אילן גבע, צברו ניסיון וידע רב בנושא, על כל שלביו וצדדיו של התהליך. בין אם מדובר בשלב התחלתי של קביעת גובה התשלום בתיקי מזונות, ובין אם מדובר בבקשה לבית הדין לפתוח מחדש את ההסכם. מדוע צריך לפתוח הסכם שכבר נכרת? מכיוון שלעתים חל שינוי במצבו הכלכלי של האב, ילדים גדלים ולהם צרכים שונים ועוד סיבות. רק עורך דין לדיני משפחה במרכז ידע להתמודד עם כל ההתפלפלויות המשפטיות וידאג לאינטרסים שלכם ושל ילדיכם מעל הכול.

המשרד מסייע גם בתביעות למזונות ילדים ומזונות אישה, אחריות הורית והסדרי שהות, איזון משאבים, כתובה, תלונות שווא, אלימות במשפחה, סרבנות גט וכל דבר אחר הקשור בדיני משפחה. אתם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום ואנו נעמיד לרשותכם את כל הכלים המקצועיים שלנו, ונעניק לכם טיפול אמין ורגיש ובכל שלב בניהול התיק עד סיומו.

גם כשמתגרשים – שומרים על אחדות המשפחה השאר פרטים ונחזור אליך לעזרה

חברה לשיווק דיגיטלי חברה לשיווק דיגיטלי