צרו קשר עוד היום בטלפון
072-33-80-969

או מלאו פרטיכם
ונחזור אליכם בהקדם:

    תיק גירושין

אחת השאלות שעולות כשאנחנו מחליטים לפתוח תיק גירושין היא, האם עלינו להיעזר במומחה בטיפול תיקי גירושין או האם עלינו להיעזר בעורך דין רגיל, צעיר, חסר ניסיון שעולה הרבה פחות כסף ויכול לעזור לנו במקרה של תיק זה. 

פתיחת תיק גירושין ברבנות או בבית משפט לענייני משפחה, הוא לא דבר פשוט, לא מבחינה רגשית ולא מבחינה כלכלית, אנשים לא ממהרים לפנות להליך של פתיחת תיק גירושין, שכן הם מבינים שמצעד כזה אין דרך חזרה, אך ברגע שהם החליטו עליו ואכן נקטו מעשה, הרי שעליהם להחליט איזה עורך דין לקחת על מנת שילווה את התהליך שלהם. 

כמו בכל תחום, גם בתחום של גירושין עדיף תמיד להיעזר במומחה ולא בעורך דין חסר ניסיון או צעיר שזה לו התיק הראשון או בין הראשונים. מומחה בטיפול תיקי גירושין ידע כיצד להתגבר על המכשולים השונים שבדרך, הוא ידע כיצד לעבוד מול עורך הדין השני, כיצד לזרז עניינים ולא פחות חשוב הוא ידע לתאם ציפיות עם הלקוח.

כלומר, הוא ידע בדיוק כיצד התהליך הולך ומכאן שהוא ידע לומר לו, מה הוא יכול להשיג ומה לא, באיזה טווח זמן זה יקרה, כיצד ומה המחיר שעליו לשלם. 

תיק גירושין הוא לא תיק פשוט, זה תיק שגובה הרבה מאוד משאבים רגשיים וכן כספיים, לכן חשוב שכל צד שנכנס אליו יהיה מודע לכך, אחרת הוא עלול להגיע לסיטואציה לפיה הוא עלול להפסיד בה לא מעט. ההיגיון אומר שככל שנכנסים לתהליך בידיעה ברורה כיצד הוא מתנהל ומה אפשר להפסיד בו, אז ברור יותר על מה שווה להילחם וכיצד.

תיק גירושין נחשב לאחד התיקים החושפניים והרגשיים ביותר שמונחים לפתחו של בית המשפט, שני הצדדים מוכנים לחשוף את מערכת היחסים ביניהם והם מוכנים, בשביל לנצח, להפוך אדם שבעבר היה הכי קרוב לאויב מר. זה מסוג הדברים שמומחה בטיפול תיקי גירושין, יודע גם להסביר ללקוח שלו ולהציג בפניו את השאלה האם הוא מעוניין בכך וכן כיצד לבצע את השינוי הפנימי שלו בשביל להגיע למצב כזה. 

לכן, אם אתם מחפשים מומחה בטיפול תייקי גירושין, זה הזמן לפנות אלינו, משרד עורכי דין גבע מתמחה בפתיחת תיק גירושין ובטיפול בהם. אתם מוזמנים לפנות אלינו ואנחנו נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת ובכל שלב במהלך ניהול התיק עד סיומו. 

מוזמנים לקרוא בנוסף:
 
עו"ד אילן גבע   |   072-3380969   |   ilan.geva.adv@gmail.com
arrow-left6, arrow-left, left, previous
צרו קשר עוד היום בטלפון 072-33-80-969
או מלאו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם