גם כשמתגרשים – שומרים על אחדות המשפחה השאר פרטים ונחזור אליך לעזרה

מומחה בטיפול תיקי גירושין

מתי פונים למומחי תיקי גירושין?

כשאנחנו מוצאים את אהבת חיינו ומחליטים שהגיע הזמן לשים טבעת, לבוא בברית הנישואים ולהתחיל חיי משפחה משותפים, אנחנו אפילו לא מדמיינים את היום שבו נצטרך לפרק את החבילה ולהשתמש בשירותיו של מומחה בטיפול תיקי גירושין. לשיברון הלב הכרוך בהחלטה על הפרדת כוחות ופירוק המשפחה מצטרף גם עול כלכלי שמתלווה לעול הנפשי והמטענים הקשים שבין בני הזוג.

נכון, כבר קרו מקרים של בני זוג שהתגרשו וחזרו זה לזו, אך ברוב המוחלט של המקרים מדובר בהחלטה שאין ממנה דרך חזרה. כדי לבצע את ההליך באופן בעל תוקף משפטי, יש לפתוח תיק ברבנות או בבית המשפט לענייני משפחה. מדובר בהליך ביורוקרטי לא פשוט שרק מוסיף לעומס הרגשי. עו"ד גירושין במרכז שהוא מומחה בטיפול תיקי גירושין יודע לבצע את התהליך הקשה בדרך הטובה ביותר ויוכל לתת ללקוח הערכה מה הוא יוכל להשיג ומה לא, וכן לדעת מה יהיה המחיר הכלכלי של התהליך.

למה הליך גירושין הוא קשה ורגיש?

כשאתם נכנסים להליך הגירושים, חשוב לזכור שמדובר בתהליך משפטי חושפני במיוחד ורגיש מאוד. במסגרת התהליך יכולים להפוך שני הצדדים, שעד לא מזמן היו הכי קרובים זה לזו, לאויבים מרים שמוכנים לשים את כל חייהם עד הפרטים הקטנים והפרטיים ביותר על שולחן בית המשפט, העיקר לנצח בקרב על הרכוש או המשמורת או כל תחום אחר הנוגע לחלוקת החיים מעתה והלאה. לכן לא כדאי להסתפק בכל עורך דין, אלא לבחור במומחה בטיפול תיקי גירושין, שמלבד נבכי המשפט ידע גם להסביר את המחיר הנפשי הכרוך בתהליך..

אנחנו כמובן מאחלים לכם שזה לא יקרה לעולם ושרק תשמעו סיפורים על אחרים, אך אם בכל זאת הגעתם למצב שבו אתם זקוקים לעו"ד גירושין במרכז, פנו לעו"ד אילן גבע. המשרד מתמחה בפתיחת תיק גירושין ובטיפול בהם. המשרד מסייע גם בתביעות למזונות ילדים ומזונות אישה, אחריות הורית והסדרי שהות, איזון משאבים, כתובה, תלונות שווא, אלימות במשפחה, וסרבנות גט. אתם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום ואנו נעמוד לרשותכם בשמחה, במקצועיות, ברגישות ובאמינות בכל עת ובכל שלב במהלך ניהול התיק עד סיומו.

גם כשמתגרשים – שומרים על אחדות המשפחה השאר פרטים ונחזור אליך לעזרה

חברה לשיווק דיגיטלי חברה לשיווק דיגיטלי