גם כשמתגרשים – שומרים על אחדות המשפחה השאר פרטים ונחזור אליך לעזרה

הפחתת מזונות

ניתן לבקש הפחתת מזונות במקרים בהם נוצרו נסיבות חדשות ומהותיות; שינויים שנוצרו מאז קביעת ההסכם האחרון. כאשר בעל ואישה מחליטים להתגרש, עליהם להתמודד עם מגוון החלטות כאשר דמי המזונות הם חלק בלתי נפרד מכך – במקרים בהם ישנם ילדים משותפים. עם זאת, גם אם שני הצדדים הגיעו להסכמה בנוגע להיבט זה, המציאות מביאה עמה שינויים רבים – ובהתאם לכך גם אופי נשיאת הנטל הכלכלי. פוטנציאל ההשתכרות של אחד מההורים פחת עם השנים? נסיבות חייו של האב השתנו? כך או כך, מומלץ לפנות אל משרד עורכי דין אילן גבע ולקבל ייעוץ מקצועי ואיכותי.

להגיש בקשה של הפחתת מזונות

רבים מאתנו חווים קשיים יום-יומיים; אתגרים מקצועיים ואישיים כאחד עמם עלינו להתמודד. כאשר מדובר בבעיות בתחום המשפחה – יש לכך השפעה על מצב רוחנו. הרי כאשר לאחד מבני משפחתנו קשה, אנו מיד ניקח זאת ללב. במקביל לכל זאת, ישנם דברים אשר הם מעבר ליכולותינו. כמו מה למשל? הנסיבות השונות המובילות לכדי בקשה להפחתת מזונות.

כידוע, לרבים מאתנו פתיחה בהליכי גירושין הם לא עניין של מה בכך והם דורשים מאתנו משאבים רבים – רגשיים וכלכליים כאחד. לאורכו של הליך זה, אנו נדרשים להגיע להחלטות רבות, כאשר מזונות לילדים הם חלק בלתי נפרד מכך. עם זאת, ככל שחולפות השנים מרגע ההסכם – נסיבות החיים משתנות. ובין אם מדובר בנישואים שניים של האב, הרעה בתנאי העסקתו או בריאותו – יש ביכולתו של האב הנושא בנטל התשלום לדרוש בהפחתה שלו.

הנסיבות להגשת הבקשה

בין אם מדובר בשינוי לרעה במצבו הבריאותי של ההורה, הולדתם של ילדים נוספים או שמא מדובר בניכור הורי, ישנן סיבות רבות בגינן ניתן להגיש בקשה להפחתת המזונות. מעוניינים להגיש בקשה להפחתה בתשלום זה? כדי לבצע זאת כהלכה, כל שעליכם לעשות הוא ליצור קשר עם משרד עורכי דין אילן גבע.

גם כשמתגרשים – שומרים על אחדות המשפחה השאר פרטים ונחזור אליך לעזרה

חברה לשיווק דיגיטלי חברה לשיווק דיגיטלי