גם כשמתגרשים – שומרים על אחדות המשפחה השאר פרטים ונחזור אליך לעזרה

מזונות ילדים

כיצד נקבעים מזונות ילדים? יש לכך מספר פרמטרים. החל מהשתכרות האב והאם, מספר הילדים המשותפים ועד הוצאות החינוך – היבטים אלו ואחרים ישפיעו על דמי המזונות שיש לשלם. הליכי גירושין הם אינם פשוטים כלל וכלל – במיוחד כאשר מעורבים בכך ילדים. עם זאת, חשיבותו של הסכם הוגן הינו משמעותי לכל הצדדים כמו גם לאיכות חייהם של ילדינו היקרים מכל. כדי להגיע אל עמק השווה, מומלץ לפנות אל משרד עורכי דין אילן גבע. משרד זה, בבעלותו של עו"ד אילן גבע ובניהולו, עוסק בדיני גירושין, משפחה ואף צוואות וירושות. כל זאת, תוך מומחיות, מקצועיות ויחס אישי ומכבד.

מידע חשוב על מזונות ילדים

כולנו מתחתנים מתוך האמונה כי זוגיות זו תימשך לנצח. אכן, אנו מחפשים אחר הפרטנר המתאים אשר ילווה ויתמוך בנו לאורך השנים – בבריאות ובחולי. עם זאת, השנים עושות את שלהן כאשר השחיקה והמיאוס עושים את שלהם – ומובילים לכדי פרידה. כאשר הפרידה הופכת לסופית ובני הזוג מביעים רצון להתגרש, חשוב לעשות בכבוד. וזאת, בייחוד כאשר מעורבים בכך ילדים.

בבואכם להתחיל בהליך הגירושין, יהיה עליכם לדון במספר נקודות חשובות, כאשר אחת מהן נוגעת אל מזונות ילדים. על פי החוק הישראלי, על ההורים לשאת בהוצאות השוטפות הנוגעות לגידול הילדים ומחייתם. עם זאת, כאשר ההורים נפרדים ואינם גרים יחדיו, על אחד מההורים לשלם מזונות להורה המחזיק במשמורת על הילדים.

דמי המזונות לילדים נקבעים לפי מספר היבטים מרכזיים, הכוללים בין היתר את הצרכים ההכרחיים לצד צרכים אחרים אותם נושאים ההורים יחדיו. נדגיש כי בארץ, האב יישא בתשלום הצרכים ההכרחיים כל עוד ילדיו טרם הגיעו לגיל 15. וזאת, כאשר תשלום יתר הצרכים יתבצע באופן שווה בין האב לאם.

לשים את הילדים לנגד עינינו

לאורכו של הליך הגירושין, על שני הצדדים להתנהל בכבוד, תוך ראיית טובתם של הילדים המשותפים. בפועל, המציאות מציגה בפנינו מצב אחר לחלוטין כאשר זוגות רבים מתגרשים בקושי רב. כדי לקבל את הסיוע המשפטי המדויק, כמו גם לשים את הילדים במרכז, יש ליצור קשר בהקדם עם משרד עורכי דין אילן גבע.

גם כשמתגרשים – שומרים על אחדות המשפחה השאר פרטים ונחזור אליך לעזרה

חברה לשיווק דיגיטלי חברה לשיווק דיגיטלי