גם כשמתגרשים – שומרים על אחדות המשפחה השאר פרטים ונחזור אליך לעזרה

עו"ד מוביל לגירושין

עו"ד גירושין נושא בתפקיד חשוב ביותר: ייעוץ, ליווי, וייצוג משפטי של הצדדים המעורבים בהליך זה – תוך שירות האינטרסים של הלקוח. כל זאת, לצד יכולת הכלה והקשבה למצב מורכב זה. מדובר בשירות חשוב הנובע מהמציאות המורכבת הבאה: התדירות הגבוהה של זוגות נשואים המעוניינים לחלק את רכושם, להגיע להסדרי משמורת על הילדים – ולהתגרש בהתאם למשפט הישראלי. אין ספק שזוהי מציאות כואבת, נוכח התפרקות מוסד הנישואין ואובדן האהבה. עם זאת, חשוב לדעת כי אם גם אתם תתמודדו עם מצב זה, תוכלו לפנות אל המומחים: משרד עורכי דין אילן גבע. משרד זה, הממוקם במרכז הארץ, מתמחה בדיני גירושין, משפחה וצוואות וירושות. כל זאת, תוך שקיפות מלאה, חשיבה משפטית פרקטית ומענה מדויק לקהל הלקוחות.

חשיבותו של עו"ד גירושין

מדי יום ביומו, אנו משקיעים מאמצים רבים בהגשמת חלומותינו – כאשר הקמת משפחה הינה אחת ממשימות חשובות אלו. החל ממציאת בן זוג תומך, תכנון החתונה ועד הבאת ילדים לעולם – מדובר בהיבטים אשר יעניקו לחיינו ערך מוסף. עם זאת, ככל שחולפות השנים, זוגות רבים מגלים כי חיי הנישואין איבדו מהקסם. בין אם מדובר בשגרה שוחקת, חוסר התאמה בין בני הזוג, פערים הנוצרים עם הזמן או שמא מדובר במחלוקות קשות על כסף – הסיבות לגירושין הן רבות וכואבות ללא כל ספק.

בהתאם, כאשר הולכת ונרקמת בתוככם ההחלטה להתחיל בהליך זה, מומלץ לפנות אל עו"ד גירושין. לאורך המפגשים הראשוניים עם המומחה, יש להתייעץ עמו בכל הנוגע לתכנון הצעדים הבאים. במילים אחרות, חשוב לברר מהן יכולותיכם הכלכליות כמו גם זכויותיכם כהורים. כמו כן, חשיבותו של שיתוף פעולה זה נוגעת גם לביצוע הצעד הראשוני – וקביעת הערכאה אשר תדון בתיק הגירושין בפועל.

להעניק את הליווי המדויק

פרידה היא לעולם כואבת, בייחוד כאשר ישנם ילדים משותפים. עם זאת, כדי שתוכלו להיפרד כראוי כמו גם לתכנן את צעדיכם הבאים, מומלץ ליצור קשר עם משרד עורכי דין אילן גבע. משרד זה מתמחה בתחום הגירושין ומייצג מגוון לקוחות הזקוקים לסיוע בתביעות ילדים, אחריות הוריות ועוד.

גם כשמתגרשים – שומרים על אחדות המשפחה השאר פרטים ונחזור אליך לעזרה

חברה לשיווק דיגיטלי חברה לשיווק דיגיטלי