גם כשמתגרשים – שומרים על אחדות המשפחה השאר פרטים ונחזור אליך לעזרה

עורך דין מזונות

תפקידו של עורך דין מזונות הינו משמעותי ומרכזי. וזאת, לאור העובדה כי בכל הנוגע לכסף – ניתן להיכנס לסכסוכים מלאי דם רע. כמו כן, לאורכו של הליך הגירושין עולה הצורך בהגשת תביעה למזונות ילדים; הגשת תביעה שנועדה לאפשר להורה שאיננו מחזיק במשמורת על הילדים לשאת בנטל הכלכלי – ולאפשר לדור ההמשך איכות חיים תקינה. מעוניינים לקבל ייעוץ בכל הנוגע לתחום זה? מוזמנים ליצור קשר עם משרד עורכי דין אילן גבע. משרד זה, הממוקם במרכז הארץ ומנוהל על ידי עו"ד אילן גבע, עוסק בתחומי גירושין. וזאת, לצד דיני צוואות וירושות, הסכמי ממון ועוד.

עורך דין מזונות: קול ההיגיון בתקופה מורכבת

לאורך הליך הגירושין, על שני הצדדים לדון על מגוון נושאים: החל מחלוקת הרכוש ועד הסדרי הראייה של הילדים – אין ספק שמדובר בתחומים חשובים; החלטות משמעותיות בזכותן בני המשפחה יוכלו לצעוד קדימה לעבר עתיד חדש ואופטימי יותר. במקביל לכל אלו, ישנו היבט חשוב לא פחות ואף יותר עליו יש לדון: נשיאת נטל המזונות. כדי לבצע את המשימה על הצד הטוב ביותר, יש לפנות אל עורך דין מזונות ילדים.

כאשר אנו מדברים על דמי מזונות לילדים, הכוונה היא בדרך כלל לנטל אותו נושא ההורה אשר איננו מחזיק במשמורת על הילדים. תשלום זה מטרתו לכסות את צרכי מחייתם של קטינים. כאשר הילדים הינם בני 18 ומעלה, הם זכאים לדמי מזונות מופחתים.

במקביל לכל זאת, על שני ההורים להחליט מהו סכום דמי המזונות עבור הקטינים. כמו כן, יהיה עליהם לקבל את אישורו של בית המשפט לענייני משפחה. במקביל, נדגיש כי סיועו של עורך דין המתמחה בדיני גירושין הינו משמעותי. מדוע? לאור העובדה שכספים מוציאים אותנו מכלל איזון, עו"ד זה יסייע לצדדים המעורבים להתנהל באופן שקול ומפוקח מבלי לתת לרגשות להשתלט.

לענות על הדרישות השונות

אם אתם עומדים במרכזו של הליך גירושין ואינכם מצליחים להגיע לכדי הסכמה לגבי תשלום המזונות לילדים, כל שעליכם לעשות הוא לפנות אל משרד עורכי דין אילן גבע. שיתוף פעולה עם עובדי המשרד יענה בדיוק ובמקצועיות רבה על דרישותיכם.

גם כשמתגרשים – שומרים על אחדות המשפחה השאר פרטים ונחזור אליך לעזרה

חברה לשיווק דיגיטלי חברה לשיווק דיגיטלי