גם כשמתגרשים – שומרים על אחדות המשפחה השאר פרטים ונחזור אליך לעזרה

פתיחת הליך גירושין

פתיחת הליך גירושין עובר דרך בית הדין הרבני. כעת, הצדדים המעורבים בדבר ניצבים בפני שני מסלולים עיקריים: מסלול אחד בו הליך הגירושין מתבצע בהסכמה. וזאת, כאשר המסלול השני איננו מתבצע בהסכמה וכולל תביעת גירושין. כך או כך, כדי להתנהל כראוי אל מול הגורמים הרלוונטיים, מומלץ לפנות אל משרד עורכי דין אילן גבע. משרד זה, בניהולו של עו"ד אילן גבע, מתמחה בדיני משפחה. כל זאת, תוך מענה מקיף ומקצועי לקהל לקוחותיו.

פתיחת הליך גירושין – בסיועו של מומחה

אהבה היא אמנם מושג תמים, אך רבים מאתנו מאמינים בו. אחרת, איך ניתן להסביר מדוע זוגות רבים כל כך מחליטים להתחתן שנה אחר שנה? עם זאת, הסטטיסטיקות מוכיחות שוב ושוב כי אכן מדובר בתמימות – וכי אחוזי הגירושין בארץ הינם במגמת עלייה. אין ספק, אהבה היא רגש מעורר השראה, ובמקביל היא גורמת לעוגמת נפש רבה.

בהתאם, במקרים בהם הבעל והאישה מחליטים להיפרד יהיה עליהם להתחיל בשלב הבא: פתיחת הליך גירושין. לצורך פתיחת התיק, יש לפנות אל בית הדין הרבני באזור המגורים של הבעל והאישה. האם ישנה הסכמה בין בני הזוג על הליך זה? או שמא מדובר בפעולה חד-צדדית? לכך, ישנה השפעה על פתיחת תיק הגירושין וניהולו.

השאיפה היא, כמובן, כי הליך הגירושין יתבצע בהסכמתם של שני הצדדים. כך, ניתן יהיה לשמר את התא המשפחתי כראוי. כמו כן, במסלול זה ניתן יהיה להגיע להחלטות ביעילות רבה. במקביל, רצוי שהליך זה ילווה עורך דין המתמחה בדיני משפחה; מומחה בעל ניסיון והכשרה אשר ישמש בתור קול ההיגיון ויד מכוונת כאשר הרגשות הופכים לסוערים במיוחד.

להתנהל ברוח טובה

ההחלטה להתגרש היא איננה קלה. עם זאת, לעיתים קרובות היא הכרחית. במקרים אלו רצוי להגיע להסכמה משותפת ולהתקדם ברוח טובה. הליך הגירושין איננו מתנהל על מי מנוחות? ברצונכם להתייעץ עם גורם מוסמך ולקבל את הסיוע המקצועי ביותר? כל שעליכם לעשות הוא לפנות אל משרד עורכי דין אילן גבע.

גם כשמתגרשים – שומרים על אחדות המשפחה השאר פרטים ונחזור אליך לעזרה

חברה לשיווק דיגיטלי חברה לשיווק דיגיטלי